نقل و انتقالات لیگ آلمان

توافق آرین روبن برای تمدید قرارداد با بایرن تا سال ۲۰۱۷

آرین روبن که از سال 2009 در خدمت سرخ‌پوشان مونیخی است همچنان به فعالیت در تیم قهرمان آلمان و اروپا ادامه خواهد داد. بر اساس توافقی که ظهر چهارشنبه (امروز) انجام شد،این چهره 30 ساله توافق کرد قراردادش را تا سال 2017 تمدید کند. در این حال پدر وی که به عنوان مشاور و مدیر برنامه‌اش عمل می‌کند، به مونیخ ... بیشتر بخوانید »

لواندوفسکی در آستانه پیوستن به باواریایی ها

eee5

به نظر می رسد خبر انعقاد قرارداد بین لواندوفسکی و بایرن مونیخ به زودی اعلام خواهد شد. به گزارش A Bola، رابرت لواندوفسکی مهاجم سرشناس تیم ملی لهستان و باشگاه بروسیا دورتموند در فصل نقل و انتقالات ژانویه به تیم اول آلمان یعنی بایرن مونیخ می پیوندد. در این گزارش آمده است که به محض شروع شدن فصل نقل و انتقالات ... بیشتر بخوانید »

بایرن لورکوزن به دنبال خرید ملوس جوجیچ

باشگاه بایر لورکوزن آلمان به طور رسمی اعلام نمود به دنبال خرید ملوس جوجیچ هافبک 21 ساله باشگاه پارتیزان بلگراد صربستان می باشد. به گفته مطبوعات آلمانی از جمله بیلد و کیکر مدیران لورکوزن سرگرم فراهم آوردن شرایط برای خرید ملوس جوجیچ بازیکن جوان صربستانی باشگاه پارتیزان بلگراد معروف به “عقاب بالکان”می باشند.جوجیچ یک هافبک هجومی بسیار مجرب است که ... بیشتر بخوانید »

رافینیا سه فصل دیگه در بایرن میماند

سران باشگاه بایرن مونیخ با عملکردی که در این فصل از رافینیا مدافع برزیلی خود دیدند برای تمدید قرارداد وی متقاعد شدند و او را با قراردادی جدید تا سال 2017 در مونیخ نگه داشتند. مدافع 28 ساله و برزیلی باشگاه بایرن مونیخ در این فصل بارها مورد ستایش پپ گواردیولا قرار گرفت و پس از توافقات نهایی با سران ... بیشتر بخوانید »

شایعه های نقل و انتقالات فوتبال آلمان

624-bundesliga-logo-4

شایعات مهم فوتبال آلمان به این شرح است: *ابهام در مورد مصدومیت فیلیپ لام در مورد دوره نقاهت مصدومیت فیلیپ لام، ‌مدافع و کاپیتان ملی‌پوش آلمان هم‌اکنون شایعات زیادی مطرح شده است. پس از آنکه اعلام شد کاپیتان مونیخی‌ها به علت مصدومیت در بازی هفته قبل در لیگ قهرمانان اروپا به بازی شنبه (امروز) با برانشوایگ نخواهد رسید، منابع خبری ... بیشتر بخوانید »

قرارداد 6 ماهه بورسیا دورتموند با مانوئل فريدريش

1502657_w2

پس از آنکه تيم بورسيادورتموند در هفته هاي اخير با کمبود مدافع مياني پس از مصدوميت نوون سوبوتيچ مواجه شد، مانوئل فريدريش 33 ساله به خواست يورگن کلوپ با زردپوشان به تمرين پرداخت. به گزارش فارس،وي پس از آنکه توانست نظر مربي 46 ساله زردپوشان را به خود جلب کند، روز گذشته قراردادي 6 ماهه با اين تيم منعقد کرد. ... بیشتر بخوانید »