اخبار لیگ ایتالیا

آث میلان ۰-۲ یوونتوس؛ تدام پیروزی های شاگردان کونته

هفته بیست و ششم رقابت‌های فوتبال لیگ ایتالیا با انجام دو دیدار به پایان رسید. در مهم‌ترین دیدار آث میلان در ورزشگاه خانگی با دو گل مغلوب یوونتوس شد. فرناندو یورنته 44 و کارلوس توز 68 برای یوونتوس گلزنی کردند تا شمار امتیازهای تیمشان را به 69 رسانده تا این تیم همچنان در صدر جدول قرار داشته باشد. میلان هم با 35 امتیاز رتبه ... بیشتر بخوانید »

آث رم 0-0 اینتر میلان؛ جدالی بی ثمر

هفته‌ بیست و ششم رقابت‌های سری آ با انجام یک دیدار آغاز شد که در آن جدال رم با اینتر برنده‌ای نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این دیدار که در ورزشگاه المپیک رم برگزار شد، دو تیم فرصت‌هایی داشتند، اما در نهایت توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و دو تیم به تساوی رضایت ... بیشتر بخوانید »

پارما ۲-۲ فیورنتینا؛ هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا

در یک دیدار از هفته بیست و پنجم سری‌‌آ ایتالیا، تیم رده هفتمی پارما در ورزشگاه خانگی خود انیو تاردینی میزبان فیورنتینا بود که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت. کاسانو در دقیقه 39 و آمائوری 49 (پنالتی) برای میزبان گلزنی کردند و کوادرادو 41 و فرناندز 85 برای فیورنتینا گل زدند. فیورنتینا با ... بیشتر بخوانید »

یوونتوس ۱-۰ تورینو؛ بانوی پیر فاتح دربی تورین

در یک دیدار از هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا تیم فوتبال یوونتوس صدرنشین فعلی سری آ در ورزشگاه خانگی خود و در دربی شهر تورین میزبان تورینو بود که این مسابقه در نهایت با نتیحه یک بر صفر به سود یوونتوس به پایان رسید. تک گل این دیدار را کارلوس توز در دقیقه 30 وارد دروازه تورینو کرد. یوونتوس با این برد 66 امتیازی ... بیشتر بخوانید »

نتایج بازیهای هفته بیست و پنجم لیگ ایتالیا :توقف اینتر میلان و پیروزی آث میلان

از هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا چهار دیدار به طور همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین مسابقه تیم فوتبال آث میلان در خانه سمپدوریا به پیروزی 2 بر صفر رسید. تارابت در دقیقه 12 و رمی 58 برای روسونری در این مسابقه گلزنی کردند. میلان با این برد به امتیاز 35 رسید اما همچنان در رده نهم باقی ماند و سمپدوریا نیز ... بیشتر بخوانید »

بولونیا ۰-۱ آث رم؛ هفته بیست و پنجم سری A ایتالیا

هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا شب گذشته با یک دیدار آغاز شد که رم در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه یک بر صفر بر بولونیا غلبه کند. راجا ناینگولان اولین گل خود را برای رم به ثمر رساند تا شاگردان رودی گارسیا همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند و برای کسب صدرنشینی امیدوار باشند. هافبک بلژیکی 8 دقیقه پیش از پایان ... بیشتر بخوانید »

رم 3 -0 سمپدوریا؛ برد با درخشش ماتیا دسترو

weqws (1)

شاگردان رودی گارسیا در تیم فوتبال رم موفق شدند تا در دیداری خانگی و نه چندان دشوار برابر سمپدوریا با درخشش ماتیا دسترو مهاجم جوان خود 3-0 پیروز شوند تا همچنان به تعقیب یوونتوس در صدر جدول سری آ ادامه دهند.   لحظات گل های  بازی: دقیقه 44: سانتز زیبای آلساندرو فلورنتزی را ماتیا دسترو با ضربه سری زیبا به گوشه سمت ... بیشتر بخوانید »

ساسولو 0 – 2 ناپولی؛ هفته بیست و چهارم لیگ ایتالیا

weqws (2)

در هفته بیست و چهارم مسابقات سری‌آ، ناپولی با پیروزی مقابل ساسوئولو، با 50 امتیاز در یک قدمی آاس رمی قرار گرفت که با دو بازی کمتر 51 امتیازی است. شاگردان رافائل بنیتز، در هفته بیست و چهارم سری‌آ، در استادیوم ریجو امیلیا، میهمان ساسولو یکی از پدیده های این فصل سری‌آ بودند که موفق به پیروزی مقابل میزبان خود ... بیشتر بخوانید »

یوونتوس 3-1 کیه وو؛ تداوم صدرنشینی بانوی پیر ایتالیا

از هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا پنج دیدار برگزار شد که در مهم‌ترین مسابقه تیم فوتبال یوونتوس صدرنشین جدول در ورزشگاه خانگی خود میزبان کیه‌وو بود و موفق شد این تیم را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد. آساموا در دقیقه 17، مارکیسیو 29 و یورنته 58 برای بانوی پیر در این دیدار گلزنی کردند و کاسرس ... بیشتر بخوانید »

فیورنتینا 1 – 2 اینتر میلان؛ پیروزی ارزشمند نراتزوری ها در فلورانس

شاگردان والتر ماتزاری در تیم فوتبال اینتر میلان با برتری 2-1 خود در دیداری خارج ازحانه برابر فیورنتینا توانستند تا 39 امتیازی شوند و اختلاف خود را با شاگردان وینچنزو مونتلا در رده چهارم جدول به عدد پنج برسانند. لحظات گل بازی: دقیقه 34: پاس زیبای گوارین به رودریگو پالاسیو رسید تا این ستاره آرژانتینی با ضربه ای دقیق توپ را ... بیشتر بخوانید »