آث میلان

آث میلان ۰-۲ یوونتوس؛ تدام پیروزی های شاگردان کونته

هفته بیست و ششم رقابت‌های فوتبال لیگ ایتالیا با انجام دو دیدار به پایان رسید. در مهم‌ترین دیدار آث میلان در ورزشگاه خانگی با دو گل مغلوب یوونتوس شد. فرناندو یورنته 44 و کارلوس توز 68 برای یوونتوس گلزنی کردند تا شمار امتیازهای تیمشان را به 69 رسانده تا این تیم همچنان در صدر جدول قرار داشته باشد. میلان هم با 35 امتیاز رتبه ... بیشتر بخوانید »

نتایج بازیهای هفته بیست و پنجم لیگ ایتالیا :توقف اینتر میلان و پیروزی آث میلان

از هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا چهار دیدار به طور همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین مسابقه تیم فوتبال آث میلان در خانه سمپدوریا به پیروزی 2 بر صفر رسید. تارابت در دقیقه 12 و رمی 58 برای روسونری در این مسابقه گلزنی کردند. میلان با این برد به امتیاز 35 رسید اما همچنان در رده نهم باقی ماند و سمپدوریا نیز ... بیشتر بخوانید »

آث میلان1-0 بولونیا؛ پیروزی با گل دیرهنگام بالوتلی

هفته بیست و چهارم رقابت‌های سری آ شب گذشته با انجام یک دیدار آغاز شد که در آث میلان میزبان بولونیا بود. تلاش ماریو بالوتلی در این دیدار باعث شد روز کم‌فروغ میلان با زدن یک گل دیرهنگام روشن شود و یک پیروزی خانگی برای این تیم به دست آید. شاگردان کلارنس سیدورف نتوانستند دفاع سرسخت بولونیا را شکست دهند ... بیشتر بخوانید »

ناپولی 3-0 رم؛ صعود رویایی ناپولی به فینال در حضور مارادونا

ورزش 11 - مارادونا

ناپولی برای پنجمین بار به فینال جام حذفی ایتالیا رسید. آنها رم را سه بر صفر بردند و در مجموع پنج بر سه پیروز شدند. ناپولی چهار بار فاتح جام حذفی شده که آخرین آن در سال 2012 بود. آنها در حضور دیه گو مارادونا به این برد تماشایی دست یافتند. رم در ابتدا بازی را در اختیار گرفت که ... بیشتر بخوانید »

ناپولی3-1 آث میلان؛ ناکامی پشت ناکامی

در نخستین شب از هفته بیست‌وسوم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا موسوم به سری آ شنبه شب 3 بازی برگزار شد که در مهم‌ترین آنها تیم‌های ناپولی و میلان در ورزشگاه سن پائولوی شهر ناپل به مصاف هم رفتند و این بازی با پیروزی 3 بر یک ناپولی میزبان به پایان رسید. در این بازی عادل تعربت، مهاجم جدید میلان ... بیشتر بخوانید »

میلان 1-1 تورینو؛ هفته بیست و دوم کالچو ایتالیا

میلان در هفته بیست و دوم رقابت‌های فوتبال سری A ایتالیا در خانه خودی با تساوی یک بر یک مقابل تورینو متوقف شد. در این دیدار کایرو ایموبیل 17 برای تورینو و عادیل رامی 49 برای میلان گلزنی کردند تا نتیجه این دیدار موجب تقسیم امتیازها شود. روسونری با این تساوی با 29 امتیاز در رده نهم باقی ماند و ... بیشتر بخوانید »

کالیاری ۱-۲ آث میلان؛ فرار میلان از باخت با گل پاتزینی

تیم فوتبال آث میلان که به تازگی سیدورف را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می‌بیند، در خانه کالیاری در دقایق پایانی موفق شد شکست را با پیروزی عوض کند. سائو در دقیقه 28 برای کالیاری گلزنی کرد و بالوتلی در دقیقه 87 بازی را به تساوی کشاند و دو دقیقه بعد پاتزینی گل برتری میلان را به ثمر رساند. ... بیشتر بخوانید »

آث میلان 1-2 اودینزه؛ حذف شاگردان سیدورف از جام حذفی

تیم فوتبال میلان در حضور بیش از 40 هزار تماشاگر ورزشگاه سن سیرو با نتیجه 2 بر یک مغلوب اودینزه شد تا از جام حذفی کنار برود. در این بازی که در مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا برگزار می شد ابتدا ماریو بالوتلی در دقیقه 7 میلان را یک بر صفر پیش انداخت اما لوئیس موریل در دقیقه 41 ... بیشتر بخوانید »

آث میلان1-0 ورونا؛ اولین پیروزی سیدورف در اولین حضور

در آخرین بازی از هفته بیستم سری آ ایتالیا، از ساعت 23:15 به وقت تهران، دو تیم میلان و هلاس ورونا در سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار در پایان 90 دقیقه تلاش با نتیجه 1 بر صفر بود سود میلان به پایان رسید تا اولین تجربه مربیگری کلارنس سیدرف در میلان با پیروزی همراه شود. ... بیشتر بخوانید »

میلان 3 – 1 اسپتزیا؛ صعود میلان به جمع هشت تیم کوپا ایتالیا

wq1 (1)

تیم میلان موفق شد در دیداری از چهارچوب مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا میهمان گمنام خود، تیم اسپتزیا را با نتیجه 3-1 شکست دهد. در این مسابقه، روبینیو در دقیقه 28، پاتزینی در دقیقه 31 و کیسوکه هوندا خرید جدید میلان گلزنی کردند. تک گل اسپتزیا را نیز فراری در دقیقه 90 به ثمر رساند. هدایت تیم میلان در ... بیشتر بخوانید »