پاری سن ژرمن

تولوز ۲-۴ پاری سن ژرمن؛ پیروزی پر گل با هتریک ابراهیموویچ

از هفته بیست و ششم لیگ 1 فرانسه، تیم فوتبال پاری سن ژرمن در خانه تولوز به مصاف این تیم رفت و موفق شد میزبان خود را با نتیجه پرگل 4 بر 2 شکست دهد. در این دیدار زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی پاریسی‌ها هت‌تریک کرد و در دقایق 32 (پنالتی)، 68 و 90 گلزنی کرد، دیگر گل شاگردان بلان را نیز لاوتزی در دقیقه 56 ... بیشتر بخوانید »

پاری‌ سن‌ ژرمن 3-0 والنسین؛ هفته بیست و پنجم لیگ ۱ فرانسه

شب گذشته پیکارهای هفته بیست و پنجم لیگ 1 فرانسه موسوم به لوشامپیونه با یک دیدار در حضور 45727 تماشاگر در ورزشگاه «پارک‌دوپرنس» آغاز شد. پاری‌ سن‌ ژرمن، میزبان بازی و پیشتاز لیگ موفق شد 3 بر صفر والنسین را مغلوب کند. گل‌های این دیدار توسط لاوتزی 18، ابراهیموویچ 50 و کاگل‌ماخر (بازیکن حریف) 52 به ثمر رساندند. پاری‌ سن‌ ... بیشتر بخوانید »

موناکو 1-1 پاری سن ژرمن؛ هفته بیست و چهارم لیگ ۱ فرانسه

در ادامه هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فرانسه دو دیدار برگزار شد که در حساس ترین بازی دو تیم قدرتمند و پر ستاره موناکو و پاری سن ژرمن به تساوی یک بر یک دست یافتند تا امتیازات تقسیم شود. در این دیدار که در ورزشگاه خانگی موناکو برگزار شد بازیکنان مهمان بازی را بهتر شروع کردند و ... بیشتر بخوانید »

نانت 1-2 پاری سن ژرمن؛ صعود سن ژرمن با درخشش زلاتان

شب گذشته از مرحله نیمه نهایی جام حذفی فرانسه یک دیدار انجام شد. نانت در ورزشگاه خانگی‌اش دولابوژور از پاری سن‌ ژرمن استقبال کرد. در این دیدار، زلاتان ابراهیموویچ در دقایق 5 و 90 برای تیمش گلزنی کرد تا گل اولیور وینیو در دقیقه 81 بی‌اثر شده و با برد 2 بر یک تیمش مجوز صعود به ایستگاه نهایی را ... بیشتر بخوانید »

پاری سن ژرمن 2-0 بوردو؛ هفته بیست و سوم لیگ ۱ فرانسه

erer4 (1)

شب گذشته پیکارهای هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی فرانسه موسوم به لوشامپیونه با یک دیدار در حضور 45 هزار تماشاگر در ورزشگاه پارک‌دوپرنس آغاز شد که پاری‌سن‌ژرمن، مدافع عنوان قهرمانی 2 بر صفر بوردو را مغلوب کرد. در این بازی قهرمان فصل گذشته با دو گل نیمه دوم زلاتان ابراهیموویچ و آلکس داکاستا در دقایق 58 ... بیشتر بخوانید »

گوین گمپ 1-1 پاری سن ژرمن؛ هفته بیست و دوم لیگ فرانسه

در یک دیدار از هفته بیست و دوم لوشامپیونه فرانسه، تیم فوتبال گوین گمپ در ورزشگاه خانگی خود میزبان پاری سن ژرمن صدر جدولی بود که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. یاتاباره در دقیقه 84 برای گوین گمپ گلزنی کرد و آلکس در دقیقه 87 بازی را به تساوی کشاند. پاری سن ژرمن با ... بیشتر بخوانید »

پاری سن ژرمن1-2 مون‌ پلیه؛ حذف سن ژرمن ها از جام حذفی

رقابت‌های جام حذفی فوتبال فرانسه شب گذشته پیگیری شد و در آخرین دیدار پاری‌سن‌ژرمن با مون‌پلیه دیدار کرد. شاگردان لوران بلان به سختی در لیگ یک مقابل همین حریف به تساوی رسیده بودند اما با شکست خانگی دو بر یک مقابل مون‌پلیه تمام امیدهای خود برای کسب چهارمین قهرمانی را بر باد رفته دیدند. پاری‌سن‌ژرمن در ابتدا تیم برتر میدان ... بیشتر بخوانید »

پاری سن ژرمن5-0 نانت؛ تداوم پیروزی های سن ژرمن

در آخرین بازی از هفته بیست و یکم لیگ 1 فرانسه تیم فوتبال پاری سن ژرمن میزبان نانت رده ششمی بود و در پایان این دیدار پاری سن ژرمن موفق شد با پیروزی پر گل 5-0 نانت را شکست دهد. در این دیدار پر گل، زلاتان ابراهیموویچ 2 بار در دقایق 36(P) و 64 ، تیاگو سیلوا در دقیقه 10، ... بیشتر بخوانید »

بوردو1-3 پاری سن ژرمن؛ صعود سن ژرمن ها به نیمه نهایی

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه شب گذشته (سه‌شنبه) با برگزاری یک دیدار ادامه یافت که در آن پاری سن ژرمن موفق شد با برتری سه بر یک در مجموع دو دیدار برابر بوردو به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. خاویر پاستوره، آدرین رابیوت و بلایزی ماتوئیدی برای پاری سن ژرمن در این دیدار گلزی کردند و تک گل ... بیشتر بخوانید »

پاری سن ژرمن ۲-۱ آژاکسیو؛ تثبیت صدرنشینی پاریسی ها

در یک دیدار از هفته بیستم لوشامپیونه فرانسه، تیم فوتبال پاری سن ژرمن صدرنشین لوشامپیونه موفق شد در خانه آژاکسیو به پیروزی 2 بر یک برسد و ضمن تثبیت صدرنشینی فاصله خود را با تیم دوم جدول موناکو به 5 امتیاز افزایش دهد. در این دیدار لاوتزی در دقیقه 41 و ماتوئیدی 74 برای پاری سن ژرمن گلزنی کردند و ... بیشتر بخوانید »