اخبار لیگ فرانسه

صعود سنت‌اتین به رده سوم لیگ فرانسه با غلبه بر موناکو

در یک دیدار از هفته بیست و هفتم لوشامپیونه فرانسه تیم فوتبال سنت اتین رده چهارمی در ورزشگاه خانگی خود میزبان موناکو رده دومی و یاران فالکائو و آبیدال به سرمربی‌گری کلودیو رانیری بود و موفق شد میهمان خود را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد. لوموان در دقیقه 17 و آموما 66 برای سنت اتین در این دیدار ... بیشتر بخوانید »

تولوز ۲-۴ پاری سن ژرمن؛ پیروزی پر گل با هتریک ابراهیموویچ

از هفته بیست و ششم لیگ 1 فرانسه، تیم فوتبال پاری سن ژرمن در خانه تولوز به مصاف این تیم رفت و موفق شد میزبان خود را با نتیجه پرگل 4 بر 2 شکست دهد. در این دیدار زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی پاریسی‌ها هت‌تریک کرد و در دقایق 32 (پنالتی)، 68 و 90 گلزنی کرد، دیگر گل شاگردان بلان را نیز لاوتزی در دقیقه 56 ... بیشتر بخوانید »

موناکو ۳-۲ رنس؛ هفته بیست و ششم لوشامپیونه فرانسه

شب گذشته پیکارهای هفته بیست و ششم لیگ 1 فرانسه با یک دیدار آغاز شد. موناکو که در ورزشگاه لویی دوم میزبان بود، 3 بر 2 برنده شد. ژرمن 8، تولالان 63 و کورزاوا 90 برای تیم تحت امر کلادیو رانیری گلزنی کردند. استاد رنس نیز توسط اونیانکو 53 و 71 به گل رسید. دقیقه 84 عیسی ماندی از استاد رنس از زمین اخراج شد. بیشتر بخوانید »

باستیا 0-2 موناکو؛ هفته بیست‌ و پنجم لیگ ۱ فرانسه

در ادامه دیدارهای هفته بیست‌و‌پنجم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های فرانسه موسوم به لوشامپیونه شب گذشته (شنبه) موناکو در دیداری خارج از خانه موفق شد 2 بر صفر از سد میزبان خود، باستیا بگذرد. شاگردان کلودیو رانیری در این بازی توسط جیمز رودریگس (45 و 77) دروازه میزبان خود را گشودند. موناکو با این برد 53 امتیازی شد تا ... بیشتر بخوانید »

پاری‌ سن‌ ژرمن 3-0 والنسین؛ هفته بیست و پنجم لیگ ۱ فرانسه

شب گذشته پیکارهای هفته بیست و پنجم لیگ 1 فرانسه موسوم به لوشامپیونه با یک دیدار در حضور 45727 تماشاگر در ورزشگاه «پارک‌دوپرنس» آغاز شد. پاری‌ سن‌ ژرمن، میزبان بازی و پیشتاز لیگ موفق شد 3 بر صفر والنسین را مغلوب کند. گل‌های این دیدار توسط لاوتزی 18، ابراهیموویچ 50 و کاگل‌ماخر (بازیکن حریف) 52 به ثمر رساندند. پاری‌ سن‌ ... بیشتر بخوانید »

موناکو 1-1 پاری سن ژرمن؛ هفته بیست و چهارم لیگ ۱ فرانسه

در ادامه هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فرانسه دو دیدار برگزار شد که در حساس ترین بازی دو تیم قدرتمند و پر ستاره موناکو و پاری سن ژرمن به تساوی یک بر یک دست یافتند تا امتیازات تقسیم شود. در این دیدار که در ورزشگاه خانگی موناکو برگزار شد بازیکنان مهمان بازی را بهتر شروع کردند و ... بیشتر بخوانید »

نانت 1-2 پاری سن ژرمن؛ صعود سن ژرمن با درخشش زلاتان

شب گذشته از مرحله نیمه نهایی جام حذفی فرانسه یک دیدار انجام شد. نانت در ورزشگاه خانگی‌اش دولابوژور از پاری سن‌ ژرمن استقبال کرد. در این دیدار، زلاتان ابراهیموویچ در دقایق 5 و 90 برای تیمش گلزنی کرد تا گل اولیور وینیو در دقیقه 81 بی‌اثر شده و با برد 2 بر یک تیمش مجوز صعود به ایستگاه نهایی را ... بیشتر بخوانید »

پاری سن ژرمن 2-0 بوردو؛ هفته بیست و سوم لیگ ۱ فرانسه

erer4 (1)

شب گذشته پیکارهای هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی فرانسه موسوم به لوشامپیونه با یک دیدار در حضور 45 هزار تماشاگر در ورزشگاه پارک‌دوپرنس آغاز شد که پاری‌سن‌ژرمن، مدافع عنوان قهرمانی 2 بر صفر بوردو را مغلوب کرد. در این بازی قهرمان فصل گذشته با دو گل نیمه دوم زلاتان ابراهیموویچ و آلکس داکاستا در دقایق 58 ... بیشتر بخوانید »

موناکو ۲-۰ المپیک مارسی؛ پیروزی شیرین در غیاب فالکائو

موناکو توانست در غیاب رادامل فالکائو دو بر صفر المپیک مارسی را ببرد و فاصله را با پاری سن-ژرمن به 12 امتیاز برساند. والر ژرمن در دقیقه 41 روی پاس ژوائو موتینیو به پیش تاخت و گل زد و سپس امانوئل ریویر  در دقیقه 12 نیمه دوم با شوتی محکم گل دوم را به ثمر رساند. موناکو فرصت‌های بسیاری داشت ... بیشتر بخوانید »

گوین گمپ 1-1 پاری سن ژرمن؛ هفته بیست و دوم لیگ فرانسه

در یک دیدار از هفته بیست و دوم لوشامپیونه فرانسه، تیم فوتبال گوین گمپ در ورزشگاه خانگی خود میزبان پاری سن ژرمن صدر جدولی بود که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. یاتاباره در دقیقه 84 برای گوین گمپ گلزنی کرد و آلکس در دقیقه 87 بازی را به تساوی کشاند. پاری سن ژرمن با ... بیشتر بخوانید »