تاتنهام

کاردیف 0 – 1 تاتنهام : تثبیت جایگاه پنجم تاتنهام

از هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس، سه مسابقه برگزار شد که در مهم‌ترین دیدار تیم فوتبال تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود میزبان کاردیف سیتی بود که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان پایان پذیرفت. تک گل این مسابقه را سولدادو در دقیقه 28 وارد دروازه کاردیف سیتی کرد. تاتنهام با این برد 53 امتیازی ... بیشتر بخوانید »

نیوکاسل 0-4 تاتنهام؛ هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس

تیم فوتبال تاتنهام چهارشنبه در هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر انگلیس با نتیجه چهار بر صفر میزبان خود نیوکاسل را شکست داد. گلهای تاتنهام را در این دیدار امانوئل آدبایور در دقایق 19 و 82 ،‌ پائولینو در دقیقه 53 و ناصر الشاذلی در دقیقه 88 به ثمر رساندند. تاتنهام با این پیروزی 50 امتیازی شد و در ... بیشتر بخوانید »

تاتنهام 1-0 اورتون؛ پیروزی تاتنهام در حضور روی هاجسون

در ادامه رقابت‌های هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس عصر امروز (یک‌شنبه) تیم فوتبال تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود، وایت هارت‌لین به مصاف اورتون رفت. شاگردان تیم شروود موفق شدند این بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان ببرند و با 47 امتیاز جای اورتون را در مکان پنجم جدول بگیرند. تنها گل این بازی را ... بیشتر بخوانید »

نتایج بازیهای هفته بیست و چهارم : هشتمین باخت منچستر یونایتد , برد اورتون و تساوی تاتنهام

منچستر یونایتد در هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف استوک سیتی رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد. در این بازی آدام در دقایق 38 و 52 برای استوک سیتی گل زدند و فان پرسی تک گل شیاطین را در دقیقه 47 به ثمر رساند. شیاطین سرخ با این شکست در امتیاز 40 باقی ماند ... بیشتر بخوانید »

تاتنهام 1-5 منچستر سیتی؛ تحقیر تاتنهام در وایت هارت لین

تیم فوتبال منچسترسیتی در حضور بیش از 36 هزار تماشاگر ورزشگاه وایت هارت لین میزبان خود تاتنهام را با نتیجه 5 بر یک در هم کوبید تا به صدر جدول رده بندی صعود کند. در این دیدار سرخیو آگوئرو (15)، یایا توره (51 پنالتی)، ادین ژکو (53)، استوان یووتیچ (78) و ونسان کمپانی (89) برای سیتی گل زدند. تک گل ... بیشتر بخوانید »

سوانزی 1-3 تاتنهام؛ صعود تاتنهام به رده پنجم لیگ برتر

هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با برگزاری یک دیدار ادامه یافت که در آن تاتنهام موفق شد با نتیجه 3 بر یک سوانزی را در خانه خودش شکست داد تا به رده پنجم جدول صعود کند. برای تاتنهام که با “تیم شروود” سرمربی جدید خود نتایج خوبی کسب کرده است، امانوئل آدبایور 2 بار و چیکو (گل‌به ... بیشتر بخوانید »

آرسنال 2-0 تاتنهام؛ صعود توپچی‌ ها به مرحله بعد جام حذفی

در آخرین دیدار امشب از دور سوم جام حذفی انگلیس، تیم فوتبال آرسنال در ورزشگاه خانگی خود امارات میزبان تاتنهام بود که این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود توپچی‌های لندن به پایان رسید. کازورلا در دقیقه 31 و روسیچکی 62 دو گل توپچی‌ها را در این دیدار به ثمر رساندند. بدین ترتیب آرسنال با پیروزی ... بیشتر بخوانید »

تاتنهام 2 – 1 منچستر یونایتد : شکست خانگی شیاطین سرخ

در آخرین دیدار از هفته بیستم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال منچستر یونایتد در ورزشگاه خانگی خود اولدترافورد میزبان تاتنهام بود و مقابل میهمان خود تن به شکست 2 بر یک داد. آدبایور در دقیقه 34 و اریکسن 66 برای تاتنهام گلزنی کردند و تنها گل شیاطین سرخ توسط ولبک در دقیقه 67 به ثمر رسید. بدین ترتیب منچستر یونایتد ... بیشتر بخوانید »

تاتنهام 3 – 0 استوک سیتی : پیروزی پر گل برای سفید پوشان لندن

تاتنهام موفق شد با 3 گل استوک‌ سیتی را در هفته نوزدهم لیگ برترشکست دهد. در این بازی تاتنهام  میزبان  بود اولین گل را روبرتو سولدادو در دقیقه 37  از روی نقطه پنالتی برای تاتنهام به ثمر رساند موسی دمبله  در دقیقه  65 و آرون لنون  در دقیق 69 گلزنی کردند تا روند مثبت این تیم با تیم شروود سرمربی ... بیشتر بخوانید »

تاتنهام ۱-۱ وست برومویچ ؛ تساوی تاتنهام در هفته هجدهم لیگ انگلیس

نبرد دو تیم تاتنهام و وست برومویچ آلبیون در حالی در ورشگاه وایت هارلین لندن آغاز شد که تاتنهام با سرمربی جدید خود، تیم شروود، رنگی دیگر گرفته بود و در آن سو، وست بروم با بحرانی از مصدومیت ها، پا به عرصه میدان گذاشت. تاتنهامی ها مطابق انتظار با ترکیبی هجومی بازی را آغاز کردند و از همان دقایق ... بیشتر بخوانید »