منچستر یونایتد

المپیاکوس2 – 0 منچستر یونایتد؛ شیاطین باز هم به زانو در آمدند

در ابتدا بازی المپیاکوس با توجه به جو حاکم بر ورزشگاه  بازی را در اختیار گرفت؛ در دقیقه 9 روی اشتباه اسمالینگ دروازه منچستر یونایتد در آستانه باز شدن بود؛ اما رفته رفته بازی در اختیار منچستر یونایتد درآمد. شاگردان مویس قصد داشتند با پاس های پر تعداد بازی را در اختیار بگیرند اما نهایتا در دقیقه 38 دروازه منچستر یونایتد ... بیشتر بخوانید »

کریستال پالاس ۰-۲ منچستر یونایتد؛ صعود منچستر به رده ششم

از هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس تیم فوتبال کریستال پالاس در ورزشگاه خانگی خود میزبانمنچستر یونایتد بود که این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت. فن‌پرسی در دقیقه 62 از روی نقطه پنالتی و رونی 68 برای منچستر یونایتد در این دیدار گلزنی کردند. منچستر با این پیروزی 45 امتیازی شد و با یک پله ... بیشتر بخوانید »

آرسنال 0-0 منچستریونایتد؛ تقسیم امتیاز بین دو تیم

wwqqs (1)

بازی حساس دو تیم آرسنال و منچستریونایتد در هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس با تساوی بدون گل به پایان رسید. به این ترتیب آرسنال نتوانست به صدر جدول بازگردد. روبین ون‌پرسی در دقایق ابتدایی می‌توانست گل بزند اما ضربه‌اش را مستقیما به سمت وویتخ شتزنی دروازه بان آرسنال زد. این تنها موقعیت نیمه اول مسابقه بود. آرسنال در ... بیشتر بخوانید »

منچستر یونایتد 2-2 فولهام؛ تساوی فولهام در غیاب اشکان دژاگه

در آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس، ‌امشب تیم فوتبال منچستریونایتد، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در ورزشگاه اولدترافورد میزبان فولهام بود و در پایان با تساوی 2 بر 2 برابر میهمان خود متوقف شد. در این بازی که اشکان دژاگه، بال ایرانی تیم فولهام جایی در فهرست 18 نفره تیمش نداشت، نخست‌ این میهمان لندنی بود ... بیشتر بخوانید »

نتایج بازیهای هفته بیست و چهارم : هشتمین باخت منچستر یونایتد , برد اورتون و تساوی تاتنهام

منچستر یونایتد در هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف استوک سیتی رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد. در این بازی آدام در دقایق 38 و 52 برای استوک سیتی گل زدند و فان پرسی تک گل شیاطین را در دقیقه 47 به ثمر رساند. شیاطین سرخ با این شکست در امتیاز 40 باقی ماند ... بیشتر بخوانید »

منچستر یونایتد 2-0 کاردیف؛ پیروزی شیاطین در اولین حضور ماتا

منچستر‌یونایتد موفق شد در ورزشگاه اولدترافورد با 2 گل کاردیف را شکست دهد. منچستر که روبین فان پرسی و خوان ماتا را در ترکیب خود می‌دید، بازی را به خوبی آغاز کرد و موفق شد در دقیقه 6 با ضربه فان‌پرسی گل نخست را به ثمر برساند. در ادامه اشلی یانگ موفق شد در دقیقه 59 گل دوم منچستر‌یونایتد را ... بیشتر بخوانید »

باخت منچستر یونایتد در ضربات پنالتی مقابل ساندرلند

در این بازی جانی اوانز در دقیقه 37 تنها گل بازی در 90 دقیقه وقت معمول را برای یونایتد به ثمر رساند اما با توجه به پیروزی 2 بر یک ساندرلند در بازی رفت دو تیم در پایان به تساوی 2 بر 2 دست یافتند تا بازی به وقت های اضافی کشیده شود. در دقیقه 119 بازی فیلیپ باردزلی برای ... بیشتر بخوانید »

چلسی 3-1 منچستریونایتد : تحقیر شیاطین سرخ در استمفورد بریج

در حساس‌ترین دیدار از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس تیم فوتبال چلسی در ورزشگاه خانگی خود استمفورد بریج میزبان منچستر یونایتد بحران‌زده بود که این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود چلسی به پایان رسید. ساموئل اتوئو مهاجم کامرونی چلسی در دقایق 17 و 45 و 49 برای چلسی در این دیدار گلزنی کرد ... بیشتر بخوانید »

منچستریونایتد 2-0 سوانزی؛ نخستین پیروزی شیاطین در سال ۲۰۱۴

در آخرین دیدار امشب از هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال منچستر یونایتد در ورزشگاه خانگی خود اولدترافورد میزبان سوانزی سیتی بود که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود شیاطین سرخ به پایان رسید. ترکیب دو تیم : ترکیب منچستریونایتد: دخیا، رافائل، اسمالینگ، ویدیچ، اورا، والنسیا، کریک، فلچر، یانوزای، کاگاوا، ولبک ترکیب سوانسی: ترمل، ... بیشتر بخوانید »

ساندرلند ۲-۱ منچستریونایتد؛ شکست های شیاطین سرخ همچنان ادامه دارد

در نخستین دیدار از دور رفت نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس، تیم فوتبال ساندرلند در ورزشگاه خانگی خود پذیرای منچستر یونایتد بحران زده بود و موفق شد میهمان پرآوازه خود را با نتیجه 2 بر یک مغلوب کند. این سومین شکست پیاپی منچستر در سه جام مختلف انگلیس پس از دو شکست خانگی در لیگ برتر برابر تاتنهام و در ... بیشتر بخوانید »