لیورپول

ساوتهمپتون 0-3 لیورپول؛ انتقام قرمزهای آنفیلد از ساوتهمپتون

football-zoom90 (5)

در ادامه هفته 28 لیگ برتر جزیره از ساعت 21 به وقت تهران بندرنشینان لیورپول میهمان ساوتهمپتون بودند که با برتری 2-0 خود موفق شدند انتقام شکست خانگی در بازی رفت را بگیرند. با آغاز مسابقه دو تیم بازی را بسیار آرام دنبال می‌کردند و بیشتر به دنبال محک زدن یکدیگر بودند، بازی با همین جریان آرام دنبال می‌شد که ... بیشتر بخوانید »

لیورپول ۴-۳ سوانزی؛ تثبیت جایگاه چهارمی قرمز های آنفیلد

xsdd

از هفته بیست وهفتم لیگ برتر انگلیس، دو دیدار برگزار شد که در حساس‌ترین مسابقه تیم فوتباللیورپول در ورزشگاه خانگی خود آنفیلد میزبان سوانزی بود که این مسابقه در نهایت با نتیجه 4 بر 3 به سود قرمزهای آنفیلد به پایان رسید. استوریج در دقایق 3 و 36، هندرسون 20 و 74 برای لیورپول در این دیدار گلزنی کردند و گل‌های سوانزی توسط شلوی ... بیشتر بخوانید »

آرسنال2-1 لیورپول؛ توپچی ها راهی یک‌چهارم نهایی شد

در ادامه رقابت‌های جام حذفی انگلیس و از مرحله یک هشتم نهایی، تیم فوتبال آرسنال در ورزشگاه خانگی خود امارات میزبان لیورپول بود که این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود آرسنال به پایان رسید. چمبرلین در دقیقه 16 و پودولسکی 47 برای توپچی‌ها گلزنی کرد و جرارد در دقیقه 60 از روی نقطه پنالتی تک ... بیشتر بخوانید »

فولام 2-3 لیورپول؛ پیروزی با گل دقیقه نود جرارد

تیم فوتبال لیورپول چهارشنبه در چارچوب رقابتهای هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس با نتیجه سه بر دو میزبان خود فولهام را شکست داد. در این دیدار دانیل استوریج در دقیقه 41 ،‌ فیلیپ کوتینیو در دقیقه 72 و استیون جرارد در دقیقه 90 از روی نقطه پنالتی برای لیورپول گلزنی کردند و گلهای فولهام را نیز کولو توره ... بیشتر بخوانید »

لیورپول 5-1 آرسنال؛ تحقیر شاگردان ونگر در آنفیلد

پیکارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر امروز(شنبه) با دیدار بسیار جذاب، پرگل و تماشایی لیورپول مقابل آرسنال در ورزشگاه آنفیلد آغاز شد. دیداری که در 20 دقیقه ابتدایی آن از سوی میزبان داشت، طوفانی انجام شد که سهم آن 4 گل زیبا به آرسنال بود. در این پیکار که در مجموع با برد 5 بر یک لیورپول خاتمه یافت، ... بیشتر بخوانید »

وست بروم 1-1 لیورپول؛ توقف لیورپول در مقابل دیدگان هاجسون

در ادامه هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر انگلیس عصر امروز (یک‌شنبه) تیم فوتبال وست‌برومویچ در خانه خود پذیرای لیورپول بود. بندرنشینان که هفته گذشته با برتری 4 بر صفر اورتون را به زانو در آورده بودند در این بازی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک نرسیدند تا 2 تیم تقسیم امتیاز کنند. نیمه نخست این دیدار را لیورپول با ... بیشتر بخوانید »

لیورپول 4-0 اورتون؛ لیورپول فاتح دربی مرسی ساید

هفته بیست‌و سوم لیگ برتر انگلیس شب گذشته با برگزاری 6 دیدار آغاز شد که در یکی از حساس‌ترین دیدارها لیورپول و اورتون در داربی بندر لیورپول به مصاف هم رفتند که در این دیدار قرمز‌ها موفق شدند با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی برسند تا حضور خود را در رده چهارم جدول تثبیت کنند. لیور‌پول شب گذشته برابر ... بیشتر بخوانید »

پورتموث 0-2 لیورپول؛ صعود قرمزهای آنفیلد به دور بعدی جام حذفی

در یک دیدار از دور چهارم جام حذفی انگلیس، تیم فوتبال لیورپول در خانه تیم نه چندان مطرح بورنموث به میدان رفت و با پیروزی 2 بر صفر برابر میزبان خود به دور پنجم راه یافت. موزز در دقیقه 26 و استوریج 60 برای قرمزهای آنفیلد در این دیدار گلزنی کردند. بیشتر بخوانید »

لیورپول 2-2 استون ویلا؛ هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس

استیون جرارد - لیورپول 2-2 استون ویلا؛ هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس

در یک دیدار دیگر از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه خانگی خود میزبان استون‌ویلا بود که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت. ویمان در دقیقه 25 و بنتک 36 استون ویلا را 2 بر صفر پیش انداختند اما استوریج در دقیقه 2+45 و جرارد 53 (پنالتی) بازی ... بیشتر بخوانید »