فولام

فولام 1 – 3 چلسی؛ هتریک اندره شورله مقابل یاران اشکان دژاگه

football-zoom90 (4)

چلسی با هتریک اندره شورله موفق شد فولام را شکست دهد تا همچنان در صدر جدوب باقی بماند. به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی باید به مصاف فولامی می رفت که مربی خود را عوض کرده بد و انالیز کردنش توسط کادر فنی کار بسیار سختی بود. در نیمه اول آبی ها نتوانستند بازی خوبی از خود ... بیشتر بخوانید »

وست برومویچ ۱-۱ فولهام؛ گلزنی اشکان دژاگه در اولین حضور ماگات

در ادامه دیدارهای نخستین شب از هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر انگلیس، امشب (شنبه) تیم فولهام در خانه تیم وست برومویچ به تساوی یک بر یک بسنده کرد. گل نخست این بازی را اشکان دژاگه بال ایرانی فولهام در دقیقه 28 به ثمر رساند، هرچند گلزنی ماتیج ویدرا در دقیقه 86 برای وست برومویچ، فیلیکس ماگات را از کسب اولین پیروزی‌اش به عنوان سرمربی جدید فولهام ... بیشتر بخوانید »

فولام 2-3 لیورپول؛ پیروزی با گل دقیقه نود جرارد

تیم فوتبال لیورپول چهارشنبه در چارچوب رقابتهای هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس با نتیجه سه بر دو میزبان خود فولهام را شکست داد. در این دیدار دانیل استوریج در دقیقه 41 ،‌ فیلیپ کوتینیو در دقیقه 72 و استیون جرارد در دقیقه 90 از روی نقطه پنالتی برای لیورپول گلزنی کردند و گلهای فولهام را نیز کولو توره ... بیشتر بخوانید »

منچستر یونایتد 2-2 فولهام؛ تساوی فولهام در غیاب اشکان دژاگه

در آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس، ‌امشب تیم فوتبال منچستریونایتد، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در ورزشگاه اولدترافورد میزبان فولهام بود و در پایان با تساوی 2 بر 2 برابر میهمان خود متوقف شد. در این بازی که اشکان دژاگه، بال ایرانی تیم فولهام جایی در فهرست 18 نفره تیمش نداشت، نخست‌ این میهمان لندنی بود ... بیشتر بخوانید »

آرسنال2-0 فولهام؛ حضور ۶۸ دقیقه ای اشکان دژاگه

از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، شش دیدار برگزار شد که در مهم‌ترین مسابقه تیم فوتبال آرسنال در ورزشگاه خانگی خود در حالی از فولهام پذیرایی می‌کرد که در پنج مسابقه قبلی خود در لیگ برتر به برتری رسیده بود و با 48 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار داشت. در ترکیب اصلی فولهام نام اشکان دژاگه ... بیشتر بخوانید »

فولهام3-0 نورویچ؛ صعود با گلزنی اشکان دژاگه

رقابت‌های جام حذفی فوتبال انگلیس با انجام 10 دیدار پیگیری شد. در یکی از این دیدارها فولام که اشکان دژاگه را در اختیار دارد در خانه مقابل نورویچ سیتی به میدان رفت و با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید تا راهی مرحله بعد شود. در این دیدار درن بنت 16، اشکان دژاگه 41 و استیو سیدول 68 برای ... بیشتر بخوانید »

فولام 2 – 1 وستهام : برد حساس برای یاران دژاگه

تیم فوتبال فولام در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه 2 بر 1 بر وستهام یونایتد غلبه کرد و 19 امتیازی شد و به رده شانزدهم صعود کرد. در این دیدار اشکان دژاگه در ترکیب 18 نفره تیمش قرار داشت اما به میدان نرفت و نیمکت‌نشین بود. گلزنان فولام در این بازی : سیدول در دفیقه 32  – برباتوف در دقیقه ... بیشتر بخوانید »

ری ویلکینس سرمربی فولهام شد

ray_wilkins_2214655b

به نقل از Sport1، باشگاه فولهام دیروز رسما ویلکینس 58 ساله را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرد. ویلکینس در این تیم جانشین مارتین یول هلندی خواهد شد که چند هفته قبل به دلیل کسب نتایج ضعیف از کار برکنار شده بود. در چند بازی اخیر رنه میولنستین هدایت فولهام را برعهده داشت. ویلیکنس قبلاً در 1998 برای یک سال ... بیشتر بخوانید »

هال سیتی6-0 فولام؛ شکست سنگین فولام در حضور اشکان دژاگه

یاران اشکان دژاگه از ساعاتی قبل به مصاف هال سیتی رفته بودند ، با نتیجه سنگین 0-6 مقابل این تیم شکست خوردند. اشکان که در بازی قبلی فولهام به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شده بود، در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفت اما در دقیقه  64 جایش را به درن بنت داد. فولهام ، از 19 ... بیشتر بخوانید »

فولام 2 – 1 نوریچ سیتی : پیروزی فولام با حضور 20 دقیقه ای اشکان دژاگه

در ادامه دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس، فولام در خانه نوریچ به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک به برتری رسید. گل های این بازی را پاتیم کسامی 33 و اسکات پارکر 87  برای فولام به ثمر رساندند. تک گل تیم نوریچ هم توسط گری هوپر 13 به ثمر رسید. در این بازی اشکان دزاگه در نیمه ... بیشتر بخوانید »