اورتون

چلسی ۱-۰ اورتون؛ پیروزی در دقیقه ۹۰ و تدوام صدرنشینی آبی ها

dw

در نخستین بازی از هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر انگلیس، عصر امروز (شنبه) تیم چلسی، صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌ها میزبان اورتون بود و موفق شد این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. تک گل این بازی را  جان تری در دقیقه 2+90 به ثمر رساند تا آبی‌پوشان لندن از تقسیم امتیازات این بازی خانگی نجات پیدا کنند. چلسی ... بیشتر بخوانید »

تاتنهام 1-0 اورتون؛ پیروزی تاتنهام در حضور روی هاجسون

در ادامه رقابت‌های هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس عصر امروز (یک‌شنبه) تیم فوتبال تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود، وایت هارت‌لین به مصاف اورتون رفت. شاگردان تیم شروود موفق شدند این بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان ببرند و با 47 امتیاز جای اورتون را در مکان پنجم جدول بگیرند. تنها گل این بازی را ... بیشتر بخوانید »

نتایج بازیهای هفته بیست و چهارم : هشتمین باخت منچستر یونایتد , برد اورتون و تساوی تاتنهام

منچستر یونایتد در هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف استوک سیتی رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد. در این بازی آدام در دقایق 38 و 52 برای استوک سیتی گل زدند و فان پرسی تک گل شیاطین را در دقیقه 47 به ثمر رساند. شیاطین سرخ با این شکست در امتیاز 40 باقی ماند ... بیشتر بخوانید »

لیورپول 4-0 اورتون؛ لیورپول فاتح دربی مرسی ساید

هفته بیست‌و سوم لیگ برتر انگلیس شب گذشته با برگزاری 6 دیدار آغاز شد که در یکی از حساس‌ترین دیدارها لیورپول و اورتون در داربی بندر لیورپول به مصاف هم رفتند که در این دیدار قرمز‌ها موفق شدند با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی برسند تا حضور خود را در رده چهارم جدول تثبیت کنند. لیور‌پول شب گذشته برابر ... بیشتر بخوانید »

اورتون 1 – 1 وست برومویچ : تقسیم امتیاز ها بین دو تیم

در‌ آخرین مسابقه از هفته بیست و دوم لیگ برتر که شب گذشته انجام شد، وست‌برومویچ‌آلبیون مقابل اورتون به تساوی یک بر یک رسید. در این پیکار ابتدا اورتونی‌ها که میهمان بودند، توسط کوین میرالس در دقیقه 41 گل زده و پیش افتادند. آلبیون دقیقه 75 موفق شد گل تساوی را توسط دیگو لوگانو به ثمر رساند. از این دیدار ... بیشتر بخوانید »

استوک سیتی 1 – 1 اورتون؛ امتیاز ها تقسیم شد

اورتونی ها که رقابت شدیدی بر سر رتبه چهارم با همشهری و رقیب همیشگی خود دارند، می خواستند با برد در این بازی، خود را بالاتر از لیورپولی ها ببینند. در آن سوی میدان، استوکی ها با هدف رسیدن به جمع 10 تیم بالای جدول، سه امتیاز این بازی را هدف گرفته بودند. دو تیم در اولین بازی خود در ... بیشتر بخوانید »

ساوتهمپتون 1 – اورتون 2 : صعود اورتون به رده چهارم لیگ برتر انگلیس

ئر بازی مهم دیگر هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس اورتون موفق شد به رده چهارم  لیگ برتر صعود کند تیم اورتون موفق شد در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه 2 بر1 ساوثهمپتون را از پیش رو بردارد. اورتون با این پیروزی 37 امتیازی شد و موقتا جای لیورپول را در رده چهارم جدول رده‌بندی گرفت. گل های این بازی را ... بیشتر بخوانید »

اورتون 2 – 1 سوانزی ؛ صعود اورتون به رده چهارم لیگ برتر انگلیس

2040474_w2

در یک دیدار دیگر از هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، سوانزی سیتی در خانه از اورتون رده پنجمی پذیرایی می‌کرد که این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود اورتون خاتمه یافت. کلمن در دقیقه 66 و بارکلی 84 برای اورتون گلزنی کردند و تک گل سوانزی را اویدو 70 (گل به خودی) به ثمر رساند. اورتون ... بیشتر بخوانید »

فولام 1 – 4 اورتون :شکست فولام در حضور 84 دقیقه‌ای دژاگه

2038010_w2

در یک دیدار مهم  تیم فوتبال اورتون با نتیجه 4 یک فولام را شکست داد و با 31 امتیاز به رده چهارم صعود کرد. اشکان دژاگه ملی‌پوش کشورمان در ترکیب ثابت تیمش قرار داشت و در دقیقه 70 کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه 84 تعویض شد. تک گل فولام را برباتوف در دقیقه 67 از روی نقطه پنالتی به ... بیشتر بخوانید »

آرسنال ۱-۱ اورتون؛ توقف توپچی ها در لندن

در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، آرسنال در ورزشگاه امارات میزبان اورتون بود و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این بازی اوزیل در دقیقه 80 گلزنی کرد و دئولوفئو در دقیقه 84 بازی را به تساوی کشاند. شاگردان ونگر با این پیروزی 35 امتیازی شدند و همچنان در صدر لیگ برتر انگلیس قرار دارند. ... بیشتر بخوانید »