یوونتوس ۳-۱ اینتر میلان؛ تداوم شکست‌ناپذیری بانوی پیر

juventus and fc internazionale milano 88301 یوونتوس ۳ ۱ اینتر میلان؛ تداوم شکست‌ناپذیری بانوی پیر

تیم‌های فوتبال یوونتوس و اینترمیلان در تورین به مصاف هم رفتند که بانوی پیر ایتالیا این دیدار را با نتیجه سه بر یک به سود خود پایان داد.

این بازی در حالی برگزار شد که یوونتوس با فاصله‌ای 6 امتیازی نسبت به تیم دوم یعنی رم در صدر جدول رده بندی قرار داشت و آنها پیش از تساوی یک بر یک هفته گذشته مقابل لاتزیو، در 12 دیدار پیاپی به پیروزی رسیده بودند.

در سوی دیگر میدان اینترمیلان در شرایطی متفاوت قرار گرفته بود، آنها در پنج دیدار گذشته خود به پیروزی نرسیده‌ بودند و در 9 دیدار خارج از خانه اخیر خود فقط یک بار به برتری رسیده بودند.

شاگردان کونته در این پیکار هم موفق شدند رکورد شکست ناپذیری خود در این فصل کالچو در تورین را حفظ کنند و با گل‌های لیشتشتاینر 16، کیه‌لینی 47 و آرتور ویدال 56 در مقابل تک گل رولاندو در دقیقه 72 مقابل نراتزوری به پیروزی رسیدند و با 59 امتیاز جایگاه خود در صدر لیگ ایتالیا را استحکام بخشیدند.

اینتر هم با این باخت با 33 امتیاز به مکان ششم سقوط کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم