گزارش آخرین تمرین استقلال قبل از بازی با ملوان

esteghlal football team 92051 گزارش آخرین تمرین استقلال قبل از بازی با ملوان

آخرین تمرین تیم استقلال قبل از دیدار با ملوان از ساعت 11 امروز در کمپ مرحوم حجازی برگزار شد. خسرو حیدری تنها غایب تمرین امروز آبی‌پوشان بود.

*امیرحسین صادقی به دلیل کشیدگی عضله‌اش نتوانست با آبی‌پوشان تمرین کند و پس از حضور در کمپ استقلال با قلعه‌نویی صحبت کرد و سپس راهی کلینیک دکتر نوروزی شد. محمدمهدی نظری نیز همین شرایط را داشت و او هم به کلینیک رفت البته این دو نفر استقلال را در سفر انزلی همراهی خواهند کرد.

*آرش برهانی با 30 دقیقه تاخیر به محل تمرین رسید. این بازیکن قبل از شروع تمرین در تماس با کادر فنی اعلام کرد که به دلیل مشکل شخصی دیرتر به محل تمرین می‌رسد.

*قبل از آغاز تمرین امروز سیدمهدی رحمتی دستانش را بانداژ کرد تا بتواند در کنار دیگر بازیکنان تمرین کند.

*امیر قلعه‌نویی در ابتدای تمرین بازیکنان را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت. محور صحبت‌های سرمربی استقلال توصیه‌های فنی به بازیکنان بود و وی باز هم به بازیکنان تاکید کرد که دیدار فردا یکی از مهم‌ترین بازی‌های استقلال در فصل جاری است و او از تک تک بازیکنان خواست تا با جدیت فراوان در تمرین امروز و بازی فردا حاضر شوند.

*ایمان مبعلی که نمی‌تواند آبی‌پوشان را در دیدار فردا همراهی کند به همراه تیموریان که برای دیدار مقابل ملوان سه کارته است امروز در کنار دیگر بازیکنان حضور داشتند.

*امروز تعداد انگشت‌شماری از طرفداران استقلال در تمرین حاضر بودند.

*در بخش اول تمرین بازیکنان بدن‌های خود را گرم کرده و سپس در گروه‌های مختلف بازی آقا وسط انجام دادند سپس بازیکنان چند دقیقه‌ای کار هوازی انجام داده و در پایان سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه را تمرین کردند.

*سرپرست تیم استقلال در حاشیه تمرین امروز در خصوص نحوه حضور بازیکنان در رشت و سفر به انزلی و همچنین بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا با خبرنگاران صحبت کرد.

* در حالی که تمرین آبی پوشان رو به پایان بود یک هوادار معلول به همراه پدر خود به محل تمرین آمد و دسته گل زیبا به رحمتی هدیه کرد.

*قرار است اعضای تیم استقلال بعد از پایان تمرین راهی فرودگاه مهرآباد شوند و از آنجا با هواپیما به رشت رفته و سپس با اتوبوس خود را به انزلی برسانند. اعضای تیم استقلال پس از حضور در شهر انزلی در هتل سپیدرود مستقر خواهند شد.

دیدار تیم‌های ملوان انزلی و استقلال از ساعت 15 فردا در ورزشگاه تختی شهر انزلی برگزار خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم