کارلوس کی‌روش : دنیا تصور اشتباهی از ایران دارد

carlos queiroz 91951 کارلوس کی‌روش : دنیا تصور اشتباهی از ایران دارد

کارلوس کی‌روش اعلام کرد که دنیا ارزیابی اشتباهی از ایران دارد. وی که از سال 2011 هدایت تیم ملی فوتبال ایران را در دست گرفته است؛ پس از اینکه توانست تیم ملی فوتبال ایران را به رقابت‌های جام‌جهانی 2014 برزیل برساند، معتقد است که تلاش آنان اکنون کسب غرور و افتخار برای کشوری است که شهرت خوبی ندارد.

سرمربی سابق رئال مادرید در گفت‌و‌گو با روزنامه «فولیا دی سائوپائولو» اظهار داشت که تحریم‌های اقتصادی روی فوتبال ایران تأثیرگذار بوده است و همچنین بر روی تصویر ایران در صحنه جهانی نیز اثرگذار بوده است.

وی اظهار داشت: دنیا تصور اشتباهی از ایران دارد. باید اینجا زندگی کنید تا بفهمید که ایران هم کشوری مثل بقیه کشورها است. مردم اینجا هم گریه می‌کنند، می‌خندد، بچه‌هایشان را به مدرسه می‌برند، در ترافیک معطل می‌شوند… همه انسان‌ها برابر هستند.

وی اعلام کرد که برای کشوری مبارزه می‌کند که در میان فوتبال‌دوست‌ترین کشورها قرار دارد و این به او انگیزه می‌دهد. وی ادامه داد: علاقه‌ ایرانی‌ها به فوتبال واقعی است و تهییج کردن آنها مثل کشورهای همسایه ایران یا آمریکا ضرورتی ندارد. فوتبال در روح ایرانی‌ها وجود دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم