چلسی ۱-۰ اورتون؛ پیروزی در دقیقه ۹۰ و تدوام صدرنشینی آبی ها

dw چلسی ۱ ۰ اورتون؛ پیروزی در دقیقه ۹۰ و تدوام صدرنشینی آبی ها
در نخستین بازی از هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر انگلیس، عصر امروز (شنبه) تیم چلسی، صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌ها میزبان اورتون بود و موفق شد این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. تک گل این بازی را  جان تری در دقیقه 2+90 به ثمر رساند تا آبی‌پوشان لندن از تقسیم امتیازات این بازی خانگی نجات پیدا کنند.
چلسی با 3 امتیاز این بازی که هجدهمین پیروزی فصل آبی‌پوشان لندن را در کارنامه آنها ثبت کرد، 60 امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد.
هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر انگلیس امشب با برگزاری 6 دیدار پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین آنها آرسنال رده دومی از ساعت 18:30 به وقت تهران در ورزشگاه امارات لندن میزبان ساندرلند است. منچسترسیتی نیز همزمان با این بازی از استوک سیتی پذیرایی می‌کند.
برنامه سایر دیدار‌های امشب که همزمان با بازی توپچی‌ها و من‌سیتی برگزار می‌شوند، به شرح زیر است:
کاردیف سیتی – هال سیتی
وست بروموویچ – فولام
وستهام – ساوتهمپتون
در آخرین بازی امشب نیز که ساعت 21 برگزار می‌شود، تیم منچستریونایتد میهمان کریستال پالاس خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس پس از چلسی 60 امتیازی، تیم‌های آرسنال با 56 امتیاز (از 26 بازی) و منچسترسیتی با 54 امتیاز (از 25 بازی) در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم