پرسپولیسی‌ها چند درصد قراردادشان را گرفته‌اند

perspolis football team 92031 پرسپولیسی‌ها چند درصد قراردادشان را گرفته‌اند

پس از استعفای رویانیان حرف و حدیث‌های زیادی درباره رقم بدهی‌های پرسپولیس به وجود آمد. مدیرعامل قبلی باشگاه صحبت از بدهی 5 میلیارد تومانی می‌کند اما پروین، مدیرعامل جدید باشگاه می‌گوید این رقم به 60 میلیارد می‌رسد!

پس از گذشت یکی، دو هفته از حضور علی پروین در راس باشگاه پرسپولیس و سردرگمی درباره میزان بدهی وزارت ورزش چند حسابرس را به این باشگاه فرستاد تا چند و چون وضعیت مالی سرخ‌ها مشخص شود. در بررسی اولیه‌ای که این حسابرس‌ها انجام داده‌اند، مشخص شده که پرسپولیس در این فصل با رقم 21 میلیارد تومان بسته شده است. یعنی رقم قرارداد بازیکنان، کادرفنی و پزشکی، سرپرست و تدارکات پرسپولیس روی هم رفته به 21 میلیارد تومان می‌رسد. ضمن اینکه تاکنون 9 میلیارد بابت حق و حقوق بازیکنان و مربیان به آنها پرداخت شده و کل تیم در مجموع 12 میلیارد طلب دارد. این یعنی پرسپولیسی‌ها حدود 42 درصد از مطالبات خود را دریافت کرده‌اند.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم