هامبورگ ۳-۰ بورسیا دورتموند؛ شکست سنگین دورتموند

hamburger sv and borussia dortmund 93022 هامبورگ ۳ ۰ بورسیا دورتموند؛ شکست سنگین دورتموند
در ادامه بازی‌های هفته بیست‌ودوم لیگ دسته اول فوتبال آلمان موسوم به بوندس‌لیگا، امشب (شنبه) تیم قعرجدولی اینتراخت برانشوایگ در غیاب دانیال داوری، سنگربان ایرانی خود در خانه تیم نورنبرگ با نتیجه 2 بر یک تن به شکست داد و با 15 امتیاز در قعر جدول باقی ماند.
در این بازی نخست دومینیک کومبلا در دقیقه 34 یاران داوری را پیش انداخت اما 2 گل متوالی در دقایق 46 و 47 از هیروشی کیوتاکه و توماس پکهارت ورق را به سود نورنبرگ برگرداند. برانشوایگ در دقیقه 63 این فرصت را داشت که از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی بکشاند اما ارمین بیکاچیچ این فرصت را از دست داد.
در دیگر بازی امشب تیم بورسیا دورتموند، نایب قهرمان فصل گذشته در خانه تیم هامبورگ که در جدول در رده‌ ماقبل آخر جای گرفته است با نتیجه 3 بر صفر تن به شکست داد. در این بازی پتر جیراچک در دقیقه 42، پیره میشائیل در دقیقه 57 و هاکان کالهانوغلو  در دقیقه 90 برای هامبورگ گلزنی کردند.
در سایر بازی‌های امشب بوندس‌لیگا نتایج زیر رقم خورد:
بورسیا مونشن‌گلادباخ 2 – فونهایم 2
فرایبورگ 2 – آگزبورگ 4
اشتوتگارت یک – هرتابرلین 2
هفته بیست‌ودوم بوندس‌لیگا امشب با برگزاری یک بازی پیگیری می‌شود که در آن ولفسبورگ میزبان بایرلورکوزن رده دومی است. در جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا پس از بایرن مونیخ صدرنشین که 59 امتیاز دارد، بایرلوزکون با 43 امتیاز و دورتموند با 42 امتیاز به ترتیب رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم