ناپولی3-1 آث میلان؛ ناکامی پشت ناکامی

napoli and ac milan 89911 ناپولی3 1 آث میلان؛ ناکامی پشت ناکامی

در نخستین شب از هفته بیست‌وسوم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا موسوم به سری آ شنبه شب 3 بازی برگزار شد که در مهم‌ترین آنها تیم‌های ناپولی و میلان در ورزشگاه سن پائولوی شهر ناپل به مصاف هم رفتند و این بازی با پیروزی 3 بر یک ناپولی میزبان به پایان رسید.

در این بازی عادل تعربت، مهاجم جدید میلان در دقیقه 8 روسونری را پیش انداخت اما تنها 3 دقیقه بعد گوخان اینلر کار را برای ناپولی به تساوی کشاند. در دقیقه 56 گونسالو هیگواین گل دوم را برای ناپولی به ثمر رساند تا شاگردان سیدورف به یک شکست دیگر نزدیک شوند. این مهاجم آرژانتینی در دقیقه 82 سومین گل تیمش را هم به ثمر رساند تا پیروزی آبی‌پوشان جنوب ایتالیا قطعی و هشتمین شکست این فصل میلان در سری آ ثبت شود.

ناپولی با پیروزی مقابل میلان 47 امتیازی شد و جایگاه خود در رده سوم جدول سری آ را تثبیت کرد. میلان اما با قبول شکست 29 امتیازی ماند و جایگاهش در رده دهم جدول تغییری نکرد.

در سایر دیدارهای شب گذشته نتایج زیر رقم خورد:

فیورنتینا 2 – آتلانتا صفر
اودینزه 3 – کیه‌وو صفر

هفته بیست‌وسوم سری آ امشب با برگزاری 7 دیدار به پایان می‌رسد که در مهم‌ترین بازی‌ها یوونتوس صدرنشین میهمان هلاس ورونای رده پنجمی است و رم رده دومی در دربی پایتخت ایتالیا میهمان لاتزیو است.

در جدول رده‌بندی سری آ، یوونتوس 59 امتیازی در صدر قرار دارد، رم با 50 امتیاز و یک بازی کمتر در رده دوم است و ناپولی با 47 امتیاز جایگاه سوم را در اختیار دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>