موناکو 1-1 پاری سن ژرمن؛ هفته بیست و چهارم لیگ ۱ فرانسه

monaco vs paris saint germain 90161 موناکو 1 1 پاری سن ژرمن؛ هفته بیست و چهارم لیگ ۱ فرانسه
در ادامه هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فرانسه دو دیدار برگزار شد که در حساس ترین بازی دو تیم قدرتمند و پر ستاره موناکو و پاری سن ژرمن به تساوی یک بر یک دست یافتند تا امتیازات تقسیم شود.
در این دیدار که در ورزشگاه خانگی موناکو برگزار شد بازیکنان مهمان بازی را بهتر شروع کردند و در دقیقه 8 توسط خاویر پاستوره آرژانتینی به گل رسیدند تا نیمه نخست با همین نتیجه به پایان برسد اما این پایان کار نبود و بازیکنان میزبان در دقیقه 74 با گل به خودی تیاگو سیلوا بازی را به تساوی کشاندند تا در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسد و امتیازات تقسیم شود.
پاری سن ژرمن با این تساوی 55 امتیازی شد و در همان رده نخست جدول رده‌بندی باقی ماند. موناکو هم با 50 امتیاز در همان جایگاه دوم قرار گرفت.
در دیگر دیدار برگزار شده لیون موفق شد با نتیجه دو بر یک نانت را از پیش رو بردارد اما دیدار بوردو و لوریان به تعویق افتاد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم