منچستر یونایتد 2-2 فولهام؛ تساوی فولهام در غیاب اشکان دژاگه

juan mata 90121 منچستر یونایتد 2 2 فولهام؛ تساوی فولهام در غیاب اشکان دژاگه

در آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس، ‌امشب تیم فوتبال منچستریونایتد، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در ورزشگاه اولدترافورد میزبان فولهام بود و در پایان با تساوی 2 بر 2 برابر میهمان خود متوقف شد.

در این بازی که اشکان دژاگه، بال ایرانی تیم فولهام جایی در فهرست 18 نفره تیمش نداشت، نخست‌ این میهمان لندنی بود که با گلزنی استیو سیدول در دقیقه 19 با پاسی از لوئیز هولتبی پیش افتاد. برتری فولهام تا دقیقه 79 بازی پا بر جا بود و شاگردان رنه مولنستین امیدوار شده بودند که نهمین شکست این فصل شیاطین سرخ را رقم بزنند اما به ثمر رسیدن 2 گل توسط روبین فان پرسی، مایکل کریک در عرض 2 دقیقه ورق را به سود شاگردان دیوید مویس برگرداند.

گل نخست را فان‌پرسی مهاجم هلندی منچستریونایتد در دقیقه 79 با ارسالی از سوی خوان ماتا، هم تیمی اسپانیایی جدید خود به ثمر رساند. کمتر از یک دقیقه از به ثمر رسیدن این گل گذشته بود که مایکل کریک گل دوم را با شلیکی از راه دور به سود شیاطین سرخ به ثمر رساند تا آنها خود را برای جشن پیروزی آماده کنند هرچند گلزنی دارن بنت در دقیقه 90 برای فولهام  این جشن را بر هم زد و امتیازات را میان 2 تیم تقسیم کرد. من‌یونایتد با این تساوی 41 امتیازی شد اما در جایگاهش در رده هفتم جدول رده‌بندی تغییری به وجود نیامد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس چلسی با 56 امتیاز صدرنشین است،‌ آرسنال با 55 امتیاز در رده دوم قرار دارد و منچسترسیتی با 54 امتیاز روی پله سوم جای گرفته است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم