منچستر سیتی 3-1 ساندرلند؛ سیتی قهرمان جام اتحادیه شد

zxcxdd 2 منچستر سیتی 3 1 ساندرلند؛ سیتی قهرمان جام اتحادیه شد

از ساعت 17:30 عصر امروز تیم‌های فوتبال منچستر سیتی و ساندرلند در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف هم رفتند که در نهایت این مسابقه با نتیجه 3 بر یک به سود منچستر سیتی به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار با تک گل بورینی در دقیقه 10 با نتیجه یک بر صفر به سود ساندرلند به پایان رسید اما در نیمه دوم شاگردان پیگرینی نتیجه را به نفع خود تغییر دادند و در دقیقه 55 توسط یحیی توره و 26 توسط نصری دروازه ساندرلند را باز کردند. در دقیقه 90 خسوس ناواس موفق شد گل سوم را هم به ثمر برساند تا قهرمانی سیتی در این جام قطعی شود.

ساندرلند در نیمه نهایی این رقابت‌ها موفق شده بود با شکست منچستر یونایتد در ضربات پنالتی، پس از تساوی 3 بر 3 در مجموع دو بازی رفت و برگشت، راهی فینال این رقابت‌ها شود و منچستر سیتی هم مقتدرانه با شکست 9 بر صفر وستهام در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به فینال رسیده بود.

منچستر سیتی تاکنون دو بار قهرمان این رقابت‌ها شده بود که امشب برای سومین بار این عنوان را کسب کرد. اما ساندرلند تاکنون موفق به کسب این جام نشده است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم