منچستر سیتی و موناکو به دنبال خرید ویکتور والدز

8382cca4 6f83 35d6 8ce5 fd1f511d5bba منچستر سیتی و موناکو به دنبال خرید ویکتور والدز
به نظر می رسد سنگربان باشگاه بارسلونا هنوز به طور قطعی برای مقصد بعدی خود تصمیم گیری نکرده است.

طبق خبر منتشره در Football Espana، ویکتور والدز دروازه بان بارسا در ابتدای فصل اعلام کرد که در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد. او که 12 سال به عنوان دروازه بان در این تیم فعالیت کرده است، هنوز تیم بعدی خود را انتخاب نکرده است.

طبق گفته های Mundo Deportivo او چندی پیش با باشگاه موناکو به توافق اولیه رسیده و فصل بعد در این تیم خواهد بود، اما غول دیگری که به دنبال اوست، منچستر سیتی است. باشگاهی که هیچ مشکلی در پرداخت مبالغ گزاف ندارد. دو تن از مدیران اسبق بارسا یعنی فران سوریانو و ژیکی بگریستین در حال حاضر از اصلی ترین عناصر باشگاه منچستری هستند که به نظر می رسد این دو شخص او را برای جایگزینی هارت انتخاب کرده اند. یکی از مواردی که احتمال بازی کردن او برای سیتی را افزایش می دهد، قرار گرفتن در کنار آلوارو نگردو، داوید سیلوا، خسوس ناواس و یحیی توره است. بازیکنانی که والدز در تیم ملی و بارسلونا با آن ها هم بازی بوده و هست. در صورتی که در موناکو تنها دوست او اریک آبیدال فراتسوی است.

به گفته Mundo Deportivo خود والدز زندگی در شهر موناکو را ترجیح می دهد ولی همیشه مشتاق بازی کردن در لیگ جزیره نیز بوده است. باید صبر کرد و دید که او فصل آینده لباس کدام تیم را بر تن خواهد کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم