سوسیداد 1-1 بارسلونا؛ بارسا با تساوی به رئال در فینال رسید

lionel messi 2014 90751 سوسیداد 1 1 بارسلونا؛ بارسا با تساوی به رئال در فینال رسید

تیم فوتبال بارسلونا در بازی برگشت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا (کوپا دل ری) با تساوی 1 بر 1 مقابل رئال سوسیداد متوقف شد و با توجه به پیروزی 2 بر صفر بارسا در بازی رفت به فینال جام حذفی اسپانیا راه پیدا کرد.

تیم فوتبال بارسلونا که در ورزشگاه خانگی رئال سوسیداد به میدان رفته بود، در دقیقه 27 با گل لیونل مسی از حریف پیش افتاد و در پایان نتواست این برتری را حفظ کند و آنتون گريژمان در دقیقه 87 بازی، گل تساوی تیمش را به ثمر رساند و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید. بارسلونا در بازی رفت از این مرحله موفق شده بود با برتری 2 بر صفر مقابل سوسیداد به پیروزی برسد و در مجموع 2 دیدار پیروزی 3-1 را رقم زد تا حریف رئال مادرید در فینال باشد.

در دیگر دیدار از مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا که دیشب برگزار شده بود تیم رئال مادرید موفق شد اتلتیکو را شکست دهد و به فینال این رقابتها راه یابد.

دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در ال کلاسیکو دیگر باید فینال کوپا دل ری را برگزار کنند و تا تکلیف قهرمان این دوره از مسابقات مشخص شود.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم