ساکرنت منتشر کرد: علی کریمی در تیم ملی یک انتخاب جذاب

ali karimi 89921 ساکرنت منتشر کرد: علی کریمی در تیم ملی یک انتخاب جذاب

سایت ساکرنت در گزارشی با عنوان  «ستاره های گذشته آسیا می‌توانند به جام‌جهانی برزیل برگردند» به بررسی بازگشت چند بازیکن به تیم ملی کشورشان پرداخته و در این میان نام علی کریمی نیز به چشم می‌خورد. گزارش این سایت درباره علی کریمی را در زیر می‌خوانید:

خداحافظی از بازی‌های ملی:

علی کریمی چندین بار این کار را انجام داد اما آخرین بار در می 2013 از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

اکنون کجاست؟

جادوگر تهران در تیم تراکتورسازی تبریز در لیگ برتر ایران بازی می‌ کند.

نقاط قوت:

او مدت زیادی از فوتبال دور نبوده و از لحاظ توانایی‌های بدنی هنوز یکی از بهترین‌ها است. احتمال اینکه در بازی‌های زیادی در برزیل به میدان برود کم است اما می‌تواند به عنوان یک بازیکن ذخیره تأثیرگذار در مقابل دفاع خسته حریف به میدان بیاید و کمک فراوانی به تیم بکند. ستاره سابق بایرن‌مونیخ در روز خوبش می‌تواند اتفاقات خاصی را رقم بزند. اکثر هواداران و رسانه‌ها طرفدار بازی‌های خوب وی هستند.

نقاط ضعف:

از روزهای اوجش کم‌کم به صورت قابل توجهی فاصله گرفت و امکانش بسیار کم است که بازیکن سال آسیا 2004 را 90 دقیقه در برزیل در میدان ببینیم. با اینکه وی تجربه حضور در رقابت‌های جام‌جهانی را دارد، در سال 2006 در شکاف عمیقی که میان بازیکنان ایران وجود داشت و مانع از صعود آنها از مرحله گروهی شد، نقش تأثیرگذاری داشت. علی کریمی کارهای زیادی کرد اما هنوز هم می‌تواند بر افتخارات خود اضافه کند.

سرمربی:

کارلوس کی‌روش در ماه ژانویه کلمات جادویی را بر زبان آورد و گفت: درهای تیم ملی به روی وی باز است.

آرزوها:

این بازیکن شاید هیچ چیز را بیشتر از سفر به برزیل در ژوئن آینده دوست نداشته باشد.

شانس بازگشت کریمی به تیم ملی:

منطقی است. تیم ملی ایران کمبود تجربه بازی‌های ملی دارد و با وجود اینکه برنامه آماده‌سازی این تیم هم خوب پیش نمی‌رود، علی کریمی می‌تواند انتخاب بسیار جذابی باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم