رکورد جالب کریستیانو رونالدو وارد گینس می‌شود

cristiano ronaldo 91051 رکورد جالب کریستیانو رونالدو وارد گینس می‌شود

کریستیانو رونالدو در بازی دیدار برگشت تیمش در جام حذفی اسپانیا برابر اتلتیکو مادرید موفق شد دو گل برای تیمش به ثمر برساند. گل اول او در دقیقه 7 از روی نقطه پنالتی زده شد تا یک رکورد منحصر به فرد برای کریستیانو رونالدو ثبت شود. رونالدو با گلی که در دقیقه 7 به ثمر رساند به بازیکنی تبدیل شد که در همه دقایق بازی فوتبال موفق شده گلزنی کند.

پیش از مهاجم 29 ساله رئال مادرید تنها در دقیقه 7 نتوانسته بود گلزنی کند که آن را در بازی برابر اتلتیکو مادرید از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

در بین دقایقی که رونالدو موفق به گلزنی شده دقیقه 90 بیشترین دقیقه‌ای بود که در آن پایش به گلزنی باز شده. او در این دقیقه موفق شده 22 گل به ثمر برساند.

همچنین دقیقه 45 ، 68 و 23 نیز رونالدو موفق شده به ترتیب 12، 10 و 10 گل به ثمر برساند. دقایقی که در آن تنها یک بار موفق به گلزنی شده نیز دقایق 1 ، 7 ، 15 ، 17 ، 31 ، 40 ، 43 ، 53 و 78 بوده است.

cristiano ronaldo 55991 رکورد جالب کریستیانو رونالدو وارد گینس می‌شود

کریستیانو رونالدو در ژانویه 2014 موفق شد توپ طلای فوتبال جهان را به خاطر درخشش در سال 2013 به دست آورد. رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند قرار است این رکورد شخصی رونالدو وارد کتاب رکوردهای جهان‌ (گینس) شود.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم