دیدار دوستانه تیم ملی با آفریقای جنوبی در تهران

south africa national football team 90211 دیدار دوستانه تیم ملی با آفریقای جنوبی در تهران
به نقل از روزنامه دیلی‌سان، کی‌‌روش سرمربی فعلی ایران است و مقامات فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی تأیید کردند که وی نقش مهمی در برگزاری دیدار دوستانه میان ایران و تیم ملی فوتبال این کشور داشته است.
شایعات در آفریقای جنوبی حاکی از این است که سرمربی پرتغالی پس از رقابت‌های جام‌جهانی 2014 برزیل هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را در دست می‌گیرد. مسابقه دوستانه ایران و آفریقای جنوبی در ماه می برگزار خواهد شد.
آفریقای جنوبی در ماه مارس مقابل برزیل به میدان می‌رود؛ سپس ۲ دیدار دوستانه مقابل ایران در تهران و استرالیا در سیدنی برگزار خواهد کرد.
گوردون ایگسوند هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را برای این سه دیدار دوستانه بر عهده خواهد داشت. فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی هنوز ایگسوند را برکنار نکرده است و منتظر خواهند ماند تا قرارداد وی در ماه ژوئن به پایان برسد اما در عوض قرارداد وی پس از این مدت تمدید نخواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم