دورتموند به دنبال خرید چیرو ایموبیله پدیده جوان تورینو ایتالیا

wqeqszz دورتموند به دنبال خرید چیرو ایموبیله پدیده جوان تورینو ایتالیا

به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران و به نقل از Transfermarkt، پس از جدایی روبرت لواندوفسکی لهستانی از وستفالن در پایان فصل و در حالی که خبرهای منتشر شده حاکی از توافق نهایی باشگاه دورتموند با آدریان راموس گلزنان کلمبیایی هرتابرلین بوده است، اما گویا سران این باشگاه پرهوادار هنوز گزینه های دیگری را نیز مدنظر خواهند داشت.

طبق گزارش منتشر شده در رسانه های ایتالیایی؛ باشگاه تورینو رسما اعلام کرده که برای گلزن 23 ساله خود از سوی باشگاه دورتموند پیشنهاد دریافت کرده و تماس ها همچنان برقرار است. ایموبیله که این فصل طی 21 بازی 13 گل برای تورینی ها به ثمر رسانده، در تیم ملی جوانان ایتالیا نیز عملکرد خیره کننده ای داشته است.

با تایید  علاقه دورتموند به چیرو ایموبیله باید دید واکنش سران باشگاه تورینو به پیشنهاد احتمالی طلایی پوشان چگونه خواهد بود. گفتنی است قیمت این گلزن یک متر و 85 سانتی متری حدود 9 ملیون یورو برآورد شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>