دستمزد کی‌روش تنها مشکل برای تمدید قرارداد تا سال ۲۰۱۸

carlos quiroz iran 91311 دستمزد کی‌روش تنها مشکل برای تمدید قرارداد تا سال ۲۰۱۸
حیدر بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نشست امروز (شنبه) هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و تایید پیشنهاد تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش اظهار داشت: قرار شد کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال با کی‌روش درباره مسائل مالی صحبت کند تا اگر توافقات صورت گرفت، قرارداد این مربی تمدید شود.
وی با بیان اینکه پیش از این کفاشیان با کی‌روش در خصوص تمدید قرارداد صحبت‌هایی انجام داده، گفت: کی‌روش مایل است قرارداداش را با تیم ملی تمدید کند. او تنها بحث دستمزدش را مطرح کرده که باید با او در این زمینه مذاکرات بعدی صورت گیرد تا توافقات کامل انجام شود. با این حال کی‌روش تا پایان 2018 سرمربی تیم ملی می‌ماند.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا در نشست امروز فردی از اعضای هیئت رئیسه مخالف تمدید قرارداد کی‌روش بود یا نه، عنوان کرد: کسی مخالف نبود. اعضای هیئت رئیسه درباره هر موضوعی به صورت جمعی تصمیم‌گیری می‌کند و مخالفت و یا موافقت یک‌ نفر تاثیرگذار نیست.
بهاروند در مورد اینکه منابع مالی برای تمدید قرارداد کی‌روش از چه طریقی تامین شود، خاطرنشان کرد: در نشست امروز صحبتی از مسائل مالی نشد. کفاشیان در خصوص تمدید قرارداد کی‌روش صحبت‌هایی انجام داد که اعضای هیئت رئیسه هم از این پیشنهاد استقبال کردند. ضمن اینکه اگر منابع مالی برای تهیه دستمزد کی‌روش تامین نشود، مجبور به حذف این مربی هستیم.
وی در پایان با اشاره به انتخاب سرمربی تیم امید گفت: قرار است کمیته فنی و توسعه نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه به ما دهد تا درباره گزینه پیشنهادی تصمیم‌گیری کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم