جرارد پیکه: امشب باید به منچستر سیتی نشان دهیم هنوز هم بهترین هستیم

erwewe جرارد پیکه: امشب باید به منچستر سیتی نشان دهیم هنوز هم بهترین هستیم

جرارد پیکه پیش از دیدار امشب تیمش مقابل منچسترسیتی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: منچستر شهر بسیار خاصی برای من است. وقتی هنوز بچه بودم به آنجا رفتم؛ 17 سال داشتم و هرچند دوست داشتم بیشتر بازی کنم و یکی از اعضای مهم تیم باشم اما در سه سال حضورم در آن تیم چیزهای زیادی یاد گرفتم. همان طور که همیشه گفته‌ام یونایتد همیشه بعد از بارسا تیم دوم من خواهد بود.

وی ادامه داد: آرسنال اولین باشگاهی بود که به من پیشنهاد داد؛ سال گذشته‌اش فابرگاس را گرفته بودند اما بارسلونا از این قرارداد راضی نبود و مانع از انتقال من به آن تیم شد. سپس منچستر یونایتد پا پیش گذاشت؛ الکس فرگوسن با آغوش باز از من استقبال کرد، او در یک شام مرا برای پیوستن به منچستر متقاعد کرد. یونایتد از نظر من حداقل در سال‌های گذشته بزرگترین باشگاه انگلیس است.

مدافع بارسلونا خاطرنشان کرد: فصل پرمشغله‌ای داشتیم؛ صدرنشین لیگ هستیم و هنوز در لیگ قهرمانان و کوپا‌دل‌ری حضور داریم. منچستر سیتی تیم بزرگ و بسیار منسجمی است. هر دو تیم در شرایط خوبی مسابقه خواهند داد.

وی ادامه داد: آلوارو نگردو فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت. او همیشه خوب کار می‌کند اما این فصل گل‌های زیادی به ثمر رسانده و شاهکار کرده است اما سیتی فقط نگردو نیست آنها بازیکنان زیادی دارند که می‌توانند گل بزنند. یحیی توره، ناواس نیز در این تیم حضور دارند و ما باید به آنها اجازه ندهیم به راحتی شوت بزنند.

پیکه اضافه کرد: تعادل در تیم بسیار خوب است. ما صدرنشین هستیم و هنوز در سه مسابقه حضور داریم. تیم شرایط خوبی دارد؛ توپ را عالی به گردش در می‌آوریم و خیلی زود مالکیت توپ را پس می‌گیریم؛ بنابراین می‌توانیم موقعیت‌های گلزنی خلق کنیم. فکر می‌کنم در زمان خوبی در این دیدار به میدان می‌رویم. مسی هنوز هم بهترین است و من مطمئنم که ما بهترین عملکرد وی را در این مسابقه می‌بینیم.

وی در پاسخ به اینکه اگر حق انتخاب داشتی، به سیتی می‌رفتی یا منچستریونایتد، گفت: شما چه فکر می‌‌کنید؟ من یونایتد را انتخاب می‌کنم اما بارسلونا باشگاهی برای تمام عمر من است و قصد جدایی از این تیم را ندارم.

پیکه تأکید کرد: باید از بقیه تیم‌ها بپرسید که بارسلونا در این مسابقات چقدر ترسناک است. شاید به اندازه سال‌های گذشته ترسناک نباشیم زیرا دو سال گذشته قهرمان نشدیم. امشب باید نشان دهیم که هنوز بهترین هستیم و می‌توانیم در این مسابقات قهرمان شویم.

وی گفت: شانس تساوی وجود دارد. در لیگ قهرمانان باید بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم تا بتوانیم آنها را شکست دهیم. فکر کردن به اینکه آیا شانس تساوی داریم یا نه، هدر دادن وقت است. باید خودمان باشیم.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم