بارسلونا 2 – 0 رئال سوسیداد؛ ال کلاسیکوی دیگری در راه است

dfggf1 بارسلونا 2   0 رئال سوسیداد؛ ال کلاسیکوی دیگری در راه است

شاگردان تاتا مارتینو موفق شدند تیم رئال سوسیداد را با نتیجه 2-0 شکست دهند تا همچون رئال مادرید کار آسانی را برای رسیدن به فینال جام حذفی اسپانیا پیش رو داشته باشند.

شرح گل های بازی:

دقیقه 44: کرنر ارسالی ژاوی هرناندز به پدرو رسید را تا سرجیو بوسکتس شوت آرام و زمینی پدرو را در آستانه دروازه سوسیداد به آسانی به گل تبدیل کند تا بارسلونا 1-0 پیش بیفتد.

دقیقه 60: پاس فوق العاده فابرگاس، الکسیس سانچز را در موقعیت تک به تک قرار داد، ضربه دقیق او به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد اما در ادامه و بر روی دفع توپ عجیب و اشتباه مدافع سوسیداد توپ با برخورد به زوبیکاری سنگربان سوسیداد به درون دروازه رفت تا بارسلونا با این گل به خودی 2-0 پیش بیفتد.

 

 

حاشیه بازی:

سرجیو بوسکتس در این بازی توانست اولین گل دوران بازیگری اش را در رقابت های جام حذفی اسپانیا به ثمر برساند.

نیمار ستاره برزیلی بارسلونا که امشب تولد 22 سالگی خودش را جشن گرفته بود با وجود بازگشت به تمرینات گروهی بارسلونا، همچنان آمادگی لازم برای حضور در ترکیب بارسا را به دست نیاورده است و به همین دلیل بازی را به همراه مارک بارترا از روی سکو ها تماشا کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم