بارسلونا ۴-۱ آلمریا؛ بارسا در یک قدمی رئال مادرید

lionel messi 95421 بارسلونا ۴ ۱ آلمریا؛ بارسا در یک قدمی رئال مادرید

هفته بیست و ششم رقابت‌های لالیگا شب گذشته پیگیری شد و بارسلونا موفق شد با نتیجه چهار بر یک آلمریا را شکست دهد تا فاصله خود را با رئال صدرنشین به یک امتیاز کاهش دهد.

الکسیس سانچس در دقیقه 9 گل زودهنگامی را برای کاتالان‌ها به ثمر رساند و سپس لیونل مسی در دقیقه 24 بازی دویست و بیست و نهمین گلش را در لالیگا به ثمر رساند تا از رائول، اسطوره رئال پیشی بگیرد.

آنگل تروخیو سه دقیقه بعد با ضربه سر توپی را که از ناحیه کرنر ارسال شده بود، به گل تبدیل کرد تا یکی از گل‌های خورده را جبران کرده باشد.

در حالی که بازی تا اواخر 90 دقیقه با پیروزی دو بر یک آبی اناری‌ها همراه بود، پویول در دقیقه 83 سومین گل شاگردان مارتینو را به ثمر رساند و 6 دقیقه بعد ژاوی بازی را چهار بر یک کرد.

بارسلونا با این پیروزی و با توجه به تساوی در دربی مادرید، با دو امتیاز بیشتر از اتلتیکو و یک امتیاز کمتر از رئال در رده دوم لالیگا قرار گرفت.

در دیگر بازی شب گذشته والنسیا با نتیجه یک بر صفر مغلوب رایووایکانو شد. خواکین لاریوی تک گل این بازی را در دقیقه 60 به ثمر رساند و باراگان نیز در دقیقه 76 با دریافت کارت زرد دوم از سوی داور مسابقه اخراج شد تا والنسیا 10 نفره به بازی ادامه دهد.

رایووایکانو با 23 امتیاز در رده نوزدهم قرار دارد و والنسیا با 35 امتیاز نهم است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>