اوتامندی به صورت رسمی به باشگاه والنسیا پیوست

sdfee اوتامندی به صورت رسمی به باشگاه والنسیا پیوست

باشگاه والنسیا به صورت رسمی اعلام کرد که با امضای قراردادی 5 ساله به ارزش 12 میلیون یورو، نیکلاس اوتامندی را به خدمت گرفته است.

این بازیکن 25 ساله و عضو تیم ملی آرژانتین، که در ماه ژوئن راهی والنسیا خواهد شد، تیم های زیادی از جمله منچستر یونایتد، منچستر سیتی و موناکو را علاقه مند به جذب خود می دید.

این مدافع میانی از پیوستن به باشگاهی که ستاره های آرژانتینی همچون ماریو کمپس، روبرتو آیالا و پابلو آیمار را پیش از این در خود می دیده است، هیجان زده شده است.

اوتامندی به وب سایت رسمی والنسیا گفت: “بعد از بازی در یک باشگاه بزرگ و معتبر مانند پورتو، پیوستن به باشگاهی مانند والنسیا در این مرحله از زندگی حرفه ای من افتخار بزرگی است.”

“والنسیا یکی از تیم های تاریخی و جذاب در اسپانیا و اروپا است و من بابت این قدمی که در زندگی حرفه ای ام برداشتم بسیار خوشحال هستم.”

“من می دانم که بازیکنان آرژانتین، بخش مهمی از تاریخ والنسیا می باشند. پوشیدن پیراهن تیمی که بازیکنانی همچون ماریو کمپس، روبرتو آیالا،پابلو آیمار و بسیاری دیگر آن را پوشیده اند، برای من مسئولیتی همراه با شادی و هیجان به همراه می آورد.”

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم