المپیاکوس2 – 0 منچستر یونایتد؛ شیاطین باز هم به زانو در آمدند

olympiacos v manchester united rio ferdinand 30903351 المپیاکوس2   0 منچستر یونایتد؛ شیاطین باز هم به زانو در آمدند

در ابتدا بازی المپیاکوس با توجه به جو حاکم بر ورزشگاه  بازی را در اختیار گرفت؛ در دقیقه 9 روی اشتباه اسمالینگ دروازه منچستر یونایتد در آستانه باز شدن بود؛ اما رفته رفته بازی در اختیار منچستر یونایتد درآمد.

شاگردان مویس قصد داشتند با پاس های پر تعداد بازی را در اختیار بگیرند اما نهایتا در دقیقه 38 دروازه منچستر یونایتد باز شد.

ضربه بازیکنان المپیاکوس با برخورد به پای دومینگز وارد دروازه یونایتد شد تا این بازیکن موفق شود سومین گل خود در این جام را به ثمر برساند.

پس از گل المپیاکوس حملات منچستر یونایتد بیشتر شد که با دفاع منطقی بازیکنان المپیاکوس حملات بازیکنان یونایتد خنثی شد و بازی با حساب 1 بر 0 به سود المپیاکوس در نیمه اول به پایان رسید.

در حالی که انتظار می رفت نیمه دوم حملات منچستر یونایتد افزایش یابد اما این المپیاکوس بود که در عین ناباوری در دقیقه 55 موفق شد با شوت سرکش کمپل به گل دوم برسد.

پس از گل دوم المپیاکوس دیوید مویس سعی کرد با آوردن کاگاوا و ولبک جریان بازی را تغییر دهد.

در ادامه بازی به صورت متعادل و با، بازی خوب المپیاکوس دنبال شد؛ در 20 دقیقه پایانی حملات منچستر یونایتد نسبت به سایر دقایق بازی افزایش یافت در یکی از بهترین موقعیت های این تیم رابین فن پرسی، با بی دقتی یک فرصت خوب گل زنی را از دست داد.

پس از این فرصت نیز در دقائق پایانی حملات نصفه و نیمه منچستر یونایتد راه به جایی نبرد و شیاطین سرخ در عین ناباوری با دو گل در یونان مغلوب حریف یونانی خود شدند.

بازی برگشت این دو تیم سه هفته دیگر برگزار خواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم