استقلال 6 – 3 منتخب کیش؛ برد آبی ها با درخشش مبعلی

esteghlal football team 91161 استقلال 6   3 منتخب کیش؛ برد آبی ها با درخشش مبعلی

تیم فوتبال استقلال  در یک دیدار دوستانه امروز به مصاف منتخب کیش رفت و در پایان به برتری 6 بر 3 دست یافت. قضاوت این دیدار بر عهده حسن یوسفی بود. حدود دو هزار نفر از تماشاگران طرفدار دو تیم در ورزشگاه حضور داشتند.

تیم استقلال که در نیمه اول به تلفیقی از بازیکنان ذخیره و اصلی به زمین رفته بود با نتیجه دو بر یک شکست خورد اما در نیمه دوم قلعه‌نویی، آرش برهانی، کبه، اکبرپور، ساموئل و بیک‌زاده را به زمین فرستاد و همین مسئله موجب شد نتیجه متفاوت شود.

امیرحسین صادقی در دقیقه 8 و 91، آرش برهانی در دقیقه 50 و 77  و کبه در دقایق 55 و 65  شش گل تیم استقلال را در این بازی به ثمر رساندند. همچنین 3 گل تیم منتخب کیش توسط مهدی مناری‌زاده در دقایق 36 و 44  و 76 به ثمر رسید.

ایمان مبعلی که در نیمه اول در ترکیب منتخب کیش حضور داشت با شروع نیمه دوم با پیراهن استقلال بازی کرد و پایه‌گذار گل دوم این تیم توسط برهانی شد. همچنین مهرداد اولادی یک ضربه به تیر دروازه زد. این بازیکن در ترکیب هر دو تیم 4 پاس گل داد و عملکرد فوق العاده ای داشت.

iman mobali 525 استقلال 6   3 منتخب کیش؛ برد آبی ها با درخشش مبعلی

تیم استقلال از روز چهارشنبه اردویی را در جزیره کیش برپا کرده و فردا آخرین تمرین خود را در این منطقه برگزار خواهد کرد و روز یکشنبه به تهران باز خواهد گشت.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم