آلمریا 2-0 اتلتیکو مادرید؛ تقدیم صدرنشینی به رئال و بارسا

almeria vs club atletico de madrid 89891 آلمریا 2 0 اتلتیکو مادرید؛ تقدیم صدرنشینی به رئال و بارسا

هفته بیست و سوم رقابت‌های لالیگا شب گذشته پیگیری شد و در آخرین بازی اتلتیکو مادرید که میهمان آلمریا بود، با نتیجه دو بر صفر مغلوب این تیم تازه‌وارد شد.

اتلتیکو در کل کنترل بازی را در نیمه اول در دست داشت اما تیم میزبان مقابل اتلتیکو که داوید ویا، تیبات کورتوئیس و لوئیس فیلیپه را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، مقاومت کرد.

آلمریا در 10 دقیقه پایانی مسابقه توانست با به ثمر رساندن دو گل سه امتیاز شیرین را مقابل صدرنشینان لالیگا به دست آورد. خوزه ورزا در دقیقه 80 اولین گل بازی را به ثمر رساند و پس از آن از روی نقطه پنالتی در دقیقه 86 برای دومین بار برای تیمش گلزنی کرد. دروازه‌بان اتلتیکو با خطا بر روی جوناتان زونگو این ضربه پنالتی را تقدیم بازیکنان آلمریا کرد.

هم‌اکنون رئال مادرید با 57 امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر صدرنشین است و اتلتیکو مادرید با همین امتیاز در رده دوم قرار دارد. بارسلونا نیز با یک بازی کمتر و با 54 امتیاز سوم است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم