آرسن ونگر: برای مورینیو و چلسی متاسفم

ewrer آرسن ونگر: برای مورینیو و چلسی متاسفم
ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی روز جمعه در پاسخ به گفته‌های آرسن ونگر درباره ترس مربی پرتغالی از شکست گفته بود اگر مانند ونگر هشت سال در تیمی بدون جام باشم آنجا را ترک کرده و پشت سرم را هم نگاه نخواهم کرد.
سرمربی فرانسوی آرسنال در واکنش به گفته‌های ژوزه مورینیو، گفت: برای او متاسفم و قبل از آن برای باشگاه چلسی متاسفم. اول از همه باید بگویم که به هیچ وجه در کنفرانس مطبوعاتیم درباره او صحبتی نکردم و چیز زیادی هم در این باره نخواهم گفت و اصلا هم به این جور بحث‌ها علاقه‌ای ندارم. اگر شما علاقه ای به این جور بحث ها دارید و می‌خواهید وقت‌تان را از این طریق هدر دهید هر جور که بخواهید می‌توانید درباره آن صحبت کنید. فقط یک چیز را می‌دانم آن هم که برای باشگاه چلسی بیش از خودم متاسفم. من فوتبال را دوست دارم و متاسفم که شما را ناراحت می‌کنم. آنچه من به آن علاقه دارم اتفاقاتی است که در مستطیل سبز رخ می‌دهد نه خارج از آن.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم