آث رم 3 – 2 ناپولی؛ برد گلادیاتور ها با درخشش جروینیو

sdff آث رم 3   2 ناپولی؛ برد گلادیاتور ها با درخشش جروینیو
شاگردان رودی گارسیا با گلزنی در دقایق پایانی، کماکان به صعود به فینال رقابت های جام حذفی ایتالیا، امیدوار ماندند.

با شروع بازی، رم در همان اولین حمله نسبتا جدی خود، توسط جروینیو در دقیقه 13 به گل رسید تا خیلی زود، یخ بازی آب شود. ناپولی قصد داشت سریع توسط گونزالو هیگواین به گل واکنش نشان دهد اما در این امر، ناکام ماند. همچنین ضربه دنیله ده روسی هم کاری از پیش نبرد.

در دقیقه 24، آنتونی ریویلر بازی را به دلیل مصدومیت ترک کرد و فوزی غلام، خرید جدید این تیم، جای وی را در زمین گرفت.

دقایقی بعد، کوین استروتمن با دریافت پاسی از رادیا نانگولان، گل زیبایی را به ثمر رساند و کمی خیال هواداران جیالوروسی را از برد راحت کرد. در دقایق پایانی، موقعیت های ماجیو و اینسینیه به هدر رفت تا رم 2 بر 0 نیمه اول را به پایان برساند.

آغاز نیمه دوم با اشتباه مورگان دی سانتیس همراه بود و ناپولی خیلی سریع به ادامه بازی امیدوار شد. جیالوروسی به کمک لیاییچ و ناینگولان، سعی در افزایش دوباره اختلاف گل داشت و از آن طرف، مهمان توسط غلام و اینسینیه،  فرصت این را داشت تا کار را به تساوی بکشد.

سرانجام دریس مرتنز، هافبک بلژیکی آماده این روزهای ناپولی، با گل دقیقه 70 خود، همه چیز را به حالت اول خود برگرداند. رمی ها که همه چیز را از دست رفته می دیدند، با فشار بر روی دروازه شاگردان بنیتس، موفق شدند تا به وسیله جروینیو، گل سوم خود را بزنند تا به بازی برگشت کمی امیدوار شوند.

گلزنان بازی: جروینیو در دقایق 13 و 88 و استروتمن در دقیقه 32 برای رم، دی سانتیس در دقیقه 46 (گل به خودی) و مرتنز در دقیقه 70 برای ناپولی.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم   طراحی سایت توسط  ماهان سیستم